Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Sortowanie
Użyj filtra
Projektowanie do celów edukacyjnych
Zbieramy to, co najlepsze w sztuce
Plakaty wiedzy

Projektowanie do celów edukacyjnych

Nasza kolekcja plakatów w kategorii Fakty i wiedza jest produkowana jako modny projekt do celów edukacyjnych. Dowiedz się więcej o tropach zwierząt, mięśniach ciała, węzłach krawatowych, symbolach prania lub Układzie Słonecznym, ozdabiając je stylowymi plakatami. Naucz swoje dziecko o zwierzętach w lesie, zwierzętach w morzu, zwierzętach na farmie lub samogłoskach i spółgłoskach alfabetu. Nasze plakaty faktów zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci fascynują i inspirują jednocześnie.

Plakaty wiedzy


Plakaty z faktami i wiedzą

Nasze plakaty w kategorii Fakty i wiedza łączą fajny design z edukacyjną i ciekawą treścią. Odkryj niektóre z naszych popularnych plakatów z symbolami prania, węzłami krawata, strefami czasowymi, nordyckimi rogami lub grzybami jadalnymi. Mamy też ładne plakaty z faktami na temat Ziemi i Księżyca, wysokich budynków, Układu Słonecznego, świeżych ziół, szkieletu ludzkiego ciała i mięśni ludzkiego ciała, żeby wymienić tylko kilka. Wszystkie te plakaty mają nagłówek Dowiedz się więcej o…. To wyjątkowe plakaty!

Plakaty edukacyjne dla dzieci

Nasze plakaty faktów dla dzieci są jednocześnie edukacyjne i piękne. Szczególnie popularne są nasze serie z motywami zwierzęcymi w tej kategorii, takie jak „Zwierzęta na farmie”, „Zwierzęta w morzu”, „Zwierzęta w dżungli” czy „Zwierzęta w lesie”. Mamy też plakaty, na których dzieci dowiadują się więcej o samogłoskach i spółgłoskach alfabetu, czy liczbach parzystych i nieparzystych. Ładne plakaty z ważnymi informacjami w tym samym czasie.