Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Rozmiar
Sortowanie
Użyj filtra
Ramki na zdjęcia
Ramki w Gallerix
Piękne ramki

Ramki na zdjęcia

Twórz wysokiej klasy grafikę ścienną i nadaj swoim plakatom piękny wygląd dzięki naszym stylowym ramom artystycznym. Wszystkie ramy są wyposażone w obrotowe klipsy ułatwiające montaż plakatów, a wszystkie modele są wyposażone w haczyki do zawieszenia ich w poziomie lub w pionie. Nasze ramki artystyczne są również dostarczane z bardzo grubą, krystalicznie przezroczystym szkłem akrylowym, które uwydatni wrażenia Twoich plakatów.

Kup ramki na zdjęcia online


Piękne ramki na zdjęcia plakatowe

Ładne plakaty wymagają ładnych ramek. Posiadamy starannie wyselekcjonowany asortyment ramek do plakatów w rozmiarach 21x30, 30x40, 50x70 i 70x100 cm. Wszystkie rozmiary mają ładny, cienki profil o szerokości 9-12 mm i głębokości 20-22 mm. Wszystkie ramki można oczywiście zawiesić zarówno w poziomie, jak i w pionie, aby dopasować je do plakatu.

Ramki na zdjęcia kolory i materiały

Oferujemy starannie wyselekcjonowany asortyment ram drewnianych i ramki metalowe. Drewno to materiał naturalny i odnawialny. Nasze ramy w kolorze czarno-białym mają podwójne wykończenie, co daje im równą i idealną powierzchnię bez wad. Nasze dębowe ramy wykonane są w 100% z litego drewna dębowego o naturalnie pięknej powierzchni. Ramki metalowe dostępne są w kolorach złotym, srebrnym, miedzianym, czarnym i białym.

Łatwy montaż

Wszystkie modele i rozmiary naszych ramek są wyposażone z tyłu w obrotowe klipsy, co ułatwia i przyspiesza montaż plakatów. Mają również haczyki montażowe, które można zawiesić zarówno w poziomie, jak i w pionie, w zależności od motywu.

Krystalicznie przeźroczyste szkło akrylowe

Wszystkie nasze ramy mają wyjątkowo grubą, nietłukące się szkło akrylowe. Po dostarczeniu z każdej strony szkła znajduje się plastikowa tafla, która chroni je przed brudem i zarysowaniami. Ostrożnie usuń plastik przed zawieszeniem ramy na ścianie.

Nasze ramki do zdjęć

  • Wysoka jakość
  • Krystalicznie przeźroczyste szkło akrylowe
  • Podwójne wykończenie
  • Rozmiar (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Klipsy obrotowe
  • Montaż poziomy i pionowy
Odpowiedzialność za środowisko

Dbamy o środowisko i bierzemy odpowiedzialność jako producent i dostawca. Oznacza to, że nasza drukarka posiada certyfikat środowiskowy, zużywana przez nas energia elektryczna pochodzi od lokalnych producentów i prowadzimy jasną politykę środowiskową. Do każdego drzewka, którego używamy do produkcji naszych plakatów, sadzimy dwa nowe. Drzewa pochłaniają dwutlenek węgla i produkują nowy tlen. Wiążą również wodę w gruncie, zapobiegając korozji i tworzą środowiska ważne dla bioróżnorodności. Robiąc zakupy w Gallerix powinieneś czuć się bezpiecznie, że wspólnie bierzemy odpowiedzialność za nasze wspólne środowisko, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

Obsługa klienta

Jeśli masz pytania dotyczące naszych ram, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Możesz skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej lub wysyłając wiadomość e-mail. Zawsze odpowiadamy tak szybko, jak to możliwe, zwykle w ciągu 24 godzin. Zapraszamy do Gallerixie!