Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
10 sposobów na dekorowanie plakatami

10 sposobów na dekorowanie plakatami

Jak ozdobić plakatami? Podajemy 10 porad stylizacyjnych, które pokazują, jak udekorować plakaty na różne sposoby i z pewnością przyniosą inspirację. Czytaj dalej!

 

Plakaty Niech kolory wchodzą w interakcję

@asemakatu

1. Niech kolory wchodzą w interakcję
Wybierz kilka podstawowych kolorów i motyw oparty na kolorze. Dzięki naszemu łatwemu w użyciu narzędziu do filtrowania i sortowania możesz znaleźć plakaty w określonych kolorach.

 


 

Stylowy z czernią i bielą

@jb_styling_interieur

2. Stylowy z czernią i bielą
Nie ma nic prostszego niż połączenie wystroju wnętrza z czarno-białymi plakatami – pasują do wszystkich pomieszczeń i stylów. Stwórz własną galerię ścienną z wyłącznie czarno-białymi plakatami – super stylowo!

 


 

Plakaty na półki ekspozycyjnych

@haeuschenliebe

3. Plakaty na półki ekspozycyjnych
Umieszczenie plakatów w ramkach na półkach ekspozycyjnych jest idealne, gdy masz ograniczoną przestrzeń, na przykład w korytarzu lub na niezbyt szerokiej ścianie.

 


 

Buduj wysoko

@pilkess

4. Buduj wysoko
Budowanie czegoś w pionie wymaga mniej miejsca na ścianie, ale daje pewien efekt i jest wspaniałą opcją wykorzystania wolnej przestrzeni.

 


 

Połącz plakaty z meblami

@cc_no8

5. Połącz plakaty z meblami
Wspaniale jest dopasować styl plakatów do stylu mebli, zarówno pod względem koloru, kształtu, jak i wykończenia. Na przykład rustykalne meble z naturalnych materiałów, takich jak drewno, można ładnie zestawić z abstrakcyjnymi plakatami w naturalnych kolorach, takich jak brąz lub piasek.

 


 

Plakaty Idealna para

@mimis_homestory

6. Idealna para
Wybierz dwa pasujące plakaty i powieś je razem. Prosty, skuteczny i łatwy do zawieszenia w praktycznie każdym domu!

 


 

Buduj duże

@bjorkmanchristine

7. Buduj duże
Zajmuje dużo miejsca i zainwestujesz więcej środków – ale wow, to naprawdę coś innego! Wypełnianie całej ściany plakatami w ramkach nie jest czymś, co robi wiele osób, ale czymś, na co więcej osób powinno się odważyć!

 


 

Dostosuj uczucia do pomieszczenia

@cream_interior

8. Dostosuj uczucia do pomieszczenia
Wybór palety kolorów i przekazu, który harmonizuje z Twoim pomieszczeniem, tworzy pełny obraz. Dlatego na przykład w sypialni, często wybieramy stłumione niuanse uspokajających kolorów w połączeniu z uspokajającymi zdjęciami i komunikatami.

 


 

Spójne motywy

@huisje.55

9. Spójne motywy
Niech projekt inspirowany wspólnym motywem wypełni Twoje ściany. Połączenie koloru i kształtu z naszych abstrakcyjnych plakatów to łatwy i zgrabny sposób na stworzenie czerwonej nitki w galerii ściennej.

 


 

Sztuka w wielkim formacie

@fjelievillan

10. Sztuka w wielkim formacie
Naprawdę wspaniały plakat artystyczny można powiesić w dużym formacie. Jednym z naszych ulubionych jest plakat Fernend Leger No2 Poster.

Powodzenia!