Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Sortowanie
Użyj filtra
Zbieramy to, co najlepsze w sztuce
Unikalne fotografie

Plakaty Kultowe

W kategorii zdjęć kultowych prezentujemy zdjęcia wykonane przez znanych fotografów oraz klasyczne i nowe zdjęcia znanych osób, które na przestrzeni lat zrobiły ogromne wrażenie na swoim otoczeniu. Kilka nadruków w tej kategorii jest oznaczonych etykietą „Sekcja Premium”, co pokazuje, że należą do naszych najbardziej ekskluzywnych i wyjątkowych plakatów, specjalnie wybranych ze względu na ich świadomy projekt i wysoką jakość.

Plakaty z celebrytami


Ikoniczne fotografie

W naszej kolekcji kultowych fotografii artystycznych i kultowych fotografii znajdziesz starannie wyselekcjonowane zdjęcia wykonane przez naszych uznanych i znanych fotografów, a także zdjęcia i portrety ponadczasowych ikon i celebrytów. Wybierz jeden z naszych kultowych plakatów, jeśli chcesz stworzyć styl retro, vintage i szykowny na ścianach i w swoim domu. Nasze portrety vintage, często czarno-białe, m.in. Brigitte Bardot, to ponadczasowe klasyki, które podniosą Twoje wnętrze bez względu na styl!

Plakaty z celebrytami

Znana osoba przekazuje uczucie i reprezentuje coś. Może to być artysta, profil sportowy, artysta, aktor, ikona mody lub pisarz. Kiedy są przedstawiane, zdjęcie, które robi fotograf, często robi silne wrażenie. Jako sztuka zatem kultowe fotografie są zarówno ponadczasową, jak i popularną częścią naszych wnętrz.