Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Rozmiar
Sortowanie
Użyj filtra

Srebrne ramki

Tutaj znajdziesz srebrne ramki do zdjęć firmy Gallerix. Nasze wysokiej jakości srebrne ramki są dostarczane z krystalicznie przezroczystą pleksi i klipsami do łatwego montażu plakatu. Wszystkie ramy można zawiesić zarówno w poziomie, jak iw pionie.

Kup srebrne ramki


Srebrne ramki do plakatów

Czy zamierzasz kupić srebrne ramki do zdjęć? Następnie powinieneś odwiedzić Gallerix.pl. W Gallerix znajdziesz staranny wybór srebrnych ramek do zdjęć. Wszystkie srebrne ramki do zdjęć można zawiesić zarówno w formacie poziomym, jak i pionowym. Nasze srebrne ramki do zdjęć mają z tyłu elastyczne klipsy obrotowe, które umożliwiają łatwe i szybkie zamontowanie plakatu w ramie. Wszystkie srebrne ramki są dostarczane z bardzo grubą pleksi, która chroni plakat przed brudem i zarysowaniami. Nasze srebrne ramki mają błyszczącą powierzchnię. Srebrne ramki do zdjęć mają szerokość profilu 9 mm i głębokość profilu 22 mm.

Łatwy montaż srebrnej ramki do zdjęć

Wszystkie modele i rozmiary naszych srebrnych ramek do zdjęć są wyposażone w obrotowe klipsy z tyłu, co ułatwia i przyspiesza montaż plakatów w naszych tanich, wysokiej jakości srebrnych ramkach do zdjęć. Posiadają również haczyki montażowe, które pozwalają zawiesić ramę zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej na ścianie.

Krystalicznie przezroczysta pleksi

Wszystkie srebrne ramki do zdjęć w naszej ofercie są wyposażone w wyjątkowo grubą pleksiglas. W momencie dostawy z każdej strony szkła znajduje się ochronny plastik, który chroni przed brudem i zarysowaniami. Przed zawieszeniem srebrnej ramki na zdjęcia na ścianie należy zdjąć plastikową osłonę.

Nasze srebrne ramki do zdjęć

  • Wysoka jakość
  • Krystalicznie przezroczysta pleksi
  • Cienki profil
  • Rozmiar (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Montaż poziomy i pionowy