Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Rozmiar
Sortowanie
Użyj filtra

Czarne ramki

Tutaj znajdziesz czarne ramki do zdjęć firmy Gallerix. Nasze wysokiej jakości czarne ramki są dostarczane z krystalicznie przezroczystą pleksi i klipsami do łatwego montażu plakatu. Wszystkie ramy można zawiesić zarówno w poziomie, jak iw pionie.

Kup czarne ramki do zdjęć


Czarne ramki do plakatów

Czy zamierzasz kupić czarne ramki do zdjęć? Następnie powinieneś odwiedzić Gallerix.pl. W Gallerix znajdziesz staranny wybór czarnych ramek do zdjęć. Wszystkie czarne ramki do zdjęć można zawiesić zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Nasze czarne ramki do zdjęć mają z tyłu elastyczne klipsy obrotowe, które umożliwiają łatwe i szybkie zamontowanie plakatu w ramie. Wszystkie czarne ramki do zdjęć są wyposażone w bardzo grubą pleksiglas, która chroni plakat przed brudem i zarysowaniami. Nasze czarne ramki do zdjęć mają szerokość profilu 9-12 mm i głębokość profilu 20-22 mm.

Czarne ramki z różnych materiałów

Czarne ramki do zdjęć są dostępne zarówno z drewna, jak i metalu. Nasze czarne drewniane ramy wykonane są z drewna sosnowego z podwójnie lakierowaną powierzchnią w absolutnie najwyższej jakości. Podwójna warstwa lakieru daje gładszą powierzchnię i sprawia, że ​​rama jest bardziej odporna na zarysowania. Nasze metalowe ramki mają półmatową powierzchnię. Czarne drewniane ramki mają szerokość profilu 12mm i głębokość profilu 20mm. Czarne metalowe ramki mają nieco węższą szerokość profilu 9 mm i głębokość profilu 22 mm.

Łatwy montaż czarnej ramki do zdjęć

Wszystkie modele i rozmiary naszych czarnych ramek są wyposażone z tyłu w obrotowe klipsy, co ułatwia montaż plakatów w naszych tanich, wysokiej jakości czarnych ramkach. Mają również haczyki montażowe, które można zawiesić na ścianie zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej.

Krystalicznie przezroczysta pleksi

Wszystkie czarne ramki do zdjęć w naszej ofercie są wyposażone w wyjątkowo grubą pleksiglas. W momencie dostawy z każdej strony szkła znajduje się ochronny plastik, który chroni przed brudem i zarysowaniami. Pamiętaj, aby usunąć plastikową osłonę przed zawieszeniem czarnej ramki do zdjęć na ścianie.

Nasze czarne ramki do zdjęć

  • Wysoka jakość
  • Krystalicznie przezroczysta pleksi
  • Rozmiar (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Drewno z certyfikatem FSC
  • Montaż poziomy i pionowy
Obsługa klienta

Jeśli masz pytania dotyczące naszych czarnych ramek do zdjęć, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Kontaktujesz się z obsługą klienta za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej lub wysyłając do nas wiadomość e-mail. Zwykle odpowiadamy w ciągu 24 godzin. Witamy w Gallerixie!