Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.

Decydując się na zakupy w Gallerix, możesz mieć pewność, że wraz z nami bierzesz odpowiedzialność za nasze środowisko naturalne. Nasz druk posiada certyfikat ISO14001 i posiada certyfikat Swan dla czystszej produkcji i zapewnienia zrównoważonego planowania leśnego. Energia elektryczna, z której korzystamy, pochodzi od lokalnych producentów, a jej pochodzenie posiada oznaczonia szwedzkiej sieci energetycznej. Naszą wspólną odpowiedzialnością jest czysta i zdrowa przyszłość.

wspieramy firmy dla organizacji OneTreePlanted i w ten sposób między innymi sadzimy nowe drzewa, pomagamy oczyszczać powietrze, którym oddychamy, pochłaniając dwutlenek węgla i wytwarzając świeży tlen.

 

Dlaczego drzewa są ważne dla środowiska?

Drzewa pomagają oczyszczać powietrze, którym oddychamy, pochłaniając dwutlenek węgla i wytwarzając świeży tlen. Odgrywają kluczową rolę w wiązaniu wody deszczowej w glebie, zapobieganiu erozji i pomagają schłodzić planetę, przechowując szkodliwe gazy cieplarniane w gałęziach i liściach. Lasy zapewniają miejsca pracy ponad 1,6 miliarda ludzi na całym świecie, tworzą zrównoważone materiały budowlane i pomagają w dostarczaniu kluczowych składników w 25% wszystkich leków. Lasy zapewniają również ponad 80% światowej bioróżnorodności lądowej środowiska. Pojedyncze drzewo może być domem dla setek gatunków owadów, grzybów, mchów, zwierząt i roślin.

Źródło: OneTreePlanted

 

OneTreePlanted