Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
99,00 zł 69,30 zł
ZBIERAMY TO, CO NAJLEPSZE W SZTUCE
Jakie miasto wybierasz?

Plakat Mapa

Stwórz unikalną mapę z dowolnego miejsca na świecie. Wszystkie mapy można dostosować na podstawie jednego z naszych szablonów. Wybierz, jakie kombinacje kolorów chcesz i jaki rodzaj nacisku suwaka najlepiej pasują do Twojego zdjęcia. Nasze mapy są dostępne w trzech różnych rozmiarach; 30x40cm, 50x70cm i 70x100cm.

Drukujemy mapy na starannie dobranym półmatowym, wysokiej jakości papierze o gramaturze 240 g/m2, opracowanym specjalnie do fotorealistycznych plakatów i wydruków. Wszystkie plakaty są również ręcznie wytłoczone naszą unikalną pieczęcią, która nadaje drukowi ekskluzywny charakter i wygląd.
Dostosuj tekst i styl
Modne mapy od Gallerix
Dostępne w różnych rozmiarach
od 69,30 zł 99,00 zł
Zacznij tworzyć tutaj
Nasi klienci na Instagramie
Zainspiruj się tym, co stworzyli inni. Znajdź swoje ulubione i stwórz własną unikalną mapę.

Stwórz własną mapę plakatową


Plakat Z mapą z Gallerix

Plakat z mapą to nie tylko mapa. Ani plakat. Plakat z mapą to osobista mapa o niepowtarzalnym designie, stworzona na podstawie miejsca lub ważnego wydarzenia w miejscu, które często oznacza coś bardzo wyjątkowego. Gdzie się urodziłeś? Gdzie dorastałeś? Gdzie mieszkasz? Gdzie się poznałeś lub gdzie wziąłeś ślub? Możliwości są nieograniczone, gdy tworzysz swój własny, niepowtarzalny plakat z mapą, jako mapę świata, mapę miasta, znanego lub nie miejsca na świecie. Które miejsce wybierasz?

Zaprojektuj własną mapę

Stworzenie i zamówienie własnego plakatu z mapą jest łatwe. Przejdź do naszego narzędzia do projektowania i zacznij od wybrania miejsca na plakat z mapą. Może to być kraj, miasto lub inne miejsce, w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki naszemu narzędziu GPS Twoje współrzędne zostaną automatycznie znalezione i wydrukowane na dole mapy. Jeśli zmienisz miejsca, zmienią się współrzędne. Możesz także zdecydować, aby nie uwzględniać współrzędnych i zamiast tego napisać, co chcesz. Może to być wspomnienie, imię, pozdrowienie, wiadomość lub mała notatka. Ty wybierasz.

Edytuj tekst, styl i kolor

W kroku 1, gdy zaczniesz dostosowywać plakat z mapą, wybierz tekst, który pojawi się na plakacie mapy. Nazwa wybranej lokalizacji jest automatycznie drukowana jako nagłówek, ale w razie potrzeby można ją zmienić. Pod nagłówkiem znajduje się podtytuł, który jest automatycznie drukowany jako nazwa kraju z wybranej lokalizacji. Można to również zmienić i dostosować. Jeśli wybranym miejscem jest Sztokholm, tytuł wpisu na mapie będzie miał postać Sztokholm i podtytuł Szwecja. Tekst można zmienić i spersonalizować np. „Gdzie się poznaliśmy” lub „Gdzie się pobraliśmy”. W kroku 2, projektując własną mapę, najpierw wybierz motyw. Motyw kontroluje typograficzny projekt mapy. Wybierz spośród stylów „Oryginalny”, „Podstawowy”, „Nowoczesny”, „Pudełkowaty” i „Gin”. Następnie wybierasz styl, który decyduje o tym, jak powinna wyglądać oprawa Twojego plakatu. Tutaj możesz wybrać pomiędzy „Klasycznym”, który jest stylem dla klasycznych elementów mapy, „Plakat”, który obramowuje twoją mapę piękną cienką białą ramką, lub „Borderless”, który jest wyjątkową opcją, gdzie mapa zakrywa cały plakat. Następnie wybierasz kolor, który chcesz umieścić na plakacie z mapą, a na koniec wybierasz, czy chcesz mieć białą, czy czarną sieć dróg. Wiele opcji pozwala łączyć setki różnych projektów i tworzyć całkowicie unikalny plakat z mapą.

Skadruj mapę

Upewnij się, że oprawisz plakat z mapą, aby stał się pięknym detalem na ścianie. Posiadamy starannie wyselekcjonowaną gamę wysokiej jakości ram w kolorze czarnym, białym i litym dębie. Nasze ramki dostępne są w rozmiarach pasujących do plakatów o wymiarach 30x40, 50x70 i 70x100 cm. Naprawdę fajnie jest połączyć dwa plakaty z mapami obok siebie jako idealną parę.

Nasz papier

  • 200 gramów
  • Piękna matowa powierzchnia
  • Duża grubość
  • Trwałe
  • Certyfikat środowiskowy FSC

Odpowiedzialność za środowisko
Bierzemy odpowiedzialność za naszą produkcję i pracujemy na rzecz zrównoważonego środowiska. Wspieramy organizację OneTreePlanted i za każde drzewo, którego używamy w naszej produkcji, sadzimy dwa nowe. W ten sposób upewniamy się, że nasza produkcja jest zrównoważona i bierzemy odpowiedzialność za matkę naturę, zarówno dziś, jak i jutro.

Obsługa klienta

Czy potrzebujesz pomocy z zamówieniem lub masz pytania dotyczące naszych map? Skontaktuj się z obsługą klienta za pośrednictwem naszego formularza na naszej stronie internetowej lub wyślij nam e-mail. Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 24 godzin. Zapraszamy!