Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Sortowanie
Użyj filtra
Plakaty Modowe Plakaty
Zbieramy to, co najlepsze w sztuce
Make a Fashion Statement

Plakaty Modowe

Nasze stylowe plakaty z kategorii Moda oferują coś dla każdego miłośnika wystroju. Utrzymaj trendy w swoim domu dzięki naszym pięknym ilustracjom, atrakcyjnym zdjęciom modowym lub nadrukom tekstowym inspirowanym modą. Połącz z plakatami z kategorii nadruki tekstowe lub zdjęcia, aby stworzyć stylowe kombinacje, które z pewnością zrobią wrażenie.

Plakaty Modowe


Modne plakaty modowe

W naszej kategorii Plakaty modowe znajdziesz wybrane plakaty modowe z motywami inspirowanymi modą, odnoszącymi się do stylu, urody, akcesoriów, butów, makijażu i ubrań. Plakaty modowe wyróżniają się postawą, fajnymi przekazami, kreatywnymi fotografiami i odważnymi motywami. Plakaty modowe są całkowicie wyjątkowe w swojej ekspresji twórczej, bez względu na to, czy jest to zdjęcie, tablica tekstowa, ilustracja czy obraz artystyczny. Wiele z naszych plakatów modowych zostało wykonanych przez znanych fotografów mody lub zaprojektowanych przez stylistów mody.

Tablica tekstowa z modą

Plakaty tekstowe ze słynnymi cytatami i powiedzeniami dobrze komponują się z fotografiami modowymi. Wyjątkowo dobrze komponują się jako część większej ściany artystycznej, gdzie plakaty z tekstem tworzą kontrast i przestrzeń, co nadaje całości świetnej równowagi. Wśród naszych plakatów tekstowych w kategorii Plakaty modowe znajdziesz cytaty i wypowiedzi znanych ikon mody, domów i innych celebrytów, takich jak Coco Chanel i Marc Jacobs. Nasze plakaty modowe, zarówno kolorowe, jak i czarno-białe, są szczególnie ładne do powieszenia w sypialni, przedpokoju lub salonie.

Plakaty modowe na ścianę

Ściana obrazów z plakatami modowymi w różnych formatach emanuje zarówno uczuciem, jak i nastawieniem. Zapraszam do łączenia dużych plakatów modowych z małymi pięknymi obrazkami i tablicami tekstowymi, aby stworzyć różnorodność. Duży czarno-biały plakat modowy można na przykład połączyć z mieszanką plakatów modowych zarówno kolorowych, jak i czarno-białych w nieco mniejszym formacie. Odważ się na trudne zdjęcia!

Plakaty modowe online

Nasze plakaty modowe pasują do każdego, kto szuka plakatów z fajnymi motywami i mnóstwem postawy. Nasze plakaty modowe dostępne są w rozmiarach 21x30, 30x40, 50x70 i 70x100cm. Wszystkie nasze plakaty drukujemy na najwyższej jakości matowym papierze premium o gramaturze 240 gram. Opraw swoje plakaty modowe w nasze stylowe drewniane ramki plakatowe, dostępne w kolorze czarnym, białym lub litym dębie.