Dziś do 30% zniżki na plakaty.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Użyj filtra
Plakaty w Gallerix
Plakaty do wszystkich pomieszczeń

Nowości

Co tydzień wprowadzamy nowe inspirujące nadruki. Tutaj znajdziesz wydruki z naszych najnowszych kolekcji stworzonych przez fotografów, ilustratorów, artystów i dyrektorów artystycznych z naszego własnego zespołu projektowego. Zapisz się do naszego newslettera i śledź nas na Instagramie, aby otrzymywać najnowsze wiadomości przed wszystkimi innymi.
Nowe plakaty

Nowe plakaty

Odkryj nasze najnowsze plakaty stworzone przez znanych fotografów, ilustratorów, malarzy i nasz własny zespół projektantów. Wśród naszych nowych plakatów znajdziesz fascynujące motywy ze wszystkich naszych kategorii, takich jak abstrakcja i ilustracje, sztuka dziecięca, botaniczna, zwierzęta, sztuka fotograficzna, moda, natura, architektura, teksty i plakaty czarno-białe.

Wiadomości co tydzień

Co tydzień wprowadzamy nowe plakaty i nowe kolekcje z ekscytującymi motywami, zawsze podążamy za najnowszymi trendami w projektowaniu i dekoracji wnętrz. Nasza strona z nowymi plakatami to najlepsze miejsce, aby znaleźć nowe, ekscytujące plakaty i inspiracje do Twojego wnętrza, gdy szukasz sztuki, która sprawi, że Twoje ściany będą wyjątkowe i osobiste. Pozostań zainspirowany!

Nasi klienci mówią

Mette
2021-06-23
Wszystko super.

Wszystko Ok plakat piękny

Natalla
2021-06-22
Rewelacyjne plakaty

Bardzo zadowolony z obrazów. Łatwy w montażu.

Aleksandra
2021-06-22
Polecam

Wszystko zgodne z zamówieniem.

Lukasz
2021-06-21
Gallerix

Szybka wysyłka, jakoś wydruku dobra.