Dziś do 30% zniżki na plakaty.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Użyj filtra
Plakaty w Gallerix
Plakaty do wszystkich pomieszczeń

Bestsellery

Nasze najpopularniejsze plakaty. Tutaj znajdziesz mieszankę modnych wzorów z najnowszych kolekcji, takich jak Nowy skandynawski design i nowoczesny design, z ponadczasowymi klasykami z kategorii takich jak nadruki tekstowe i botaniczne. Lista jest aktualizowana codziennie i opiera się na najlepiej sprzedających się odbitkach z ostatnich 60 dni.
Bestsellery Plakaty

Bestsellerowe plakaty

Na stronie z plakatami bestsellerów oceniamy obecnie nasze najpopularniejsze plakaty. Zainspiruj się tym, co myślą inni ludzie i znajdź własne ulubione inspiracje. Wśród naszych najczęściej sprzedawanych plakatów znajdziesz ponadczasowe klasyki, takie jak plakat Matisse Cutout Woman, plakat Chanel Store No1, plakat Brigitte Bardot, plakat Together oraz nasze popularne plakaty z wzorami brytyjskiego projektanta Williama Morrisa. Pozostań zainspirowany!

Nasze najpopularniejsze plakaty

Wśród naszych najpopularniejszych plakatów na tej liście bestsellerów znajdziesz mieszankę klasycznych plakatów i modnych nowości. Poszukaj inspiracji podczas dekoracji ścian w domu. Może znajdziesz nowe motywy, a może już wiesz dokładnie, czego szukasz. Bez względu na wszystko, lista bestsellerów i popularnych plakatów jest najlepszym miejscem do rozpoczęcia!

Nasi klienci mówią

Mette
2021-06-23
Wszystko super.

Wszystko Ok plakat piękny

Natalla
2021-06-22
Rewelacyjne plakaty

Bardzo zadowolony z obrazów. Łatwy w montażu.

Aleksandra
2021-06-22
Polecam

Wszystko zgodne z zamówieniem.

Lukasz
2021-06-21
Gallerix

Szybka wysyłka, jakoś wydruku dobra.