Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.

Galeria obrazów

Kup całą galeria obrazów stworzoną przez naszych utalentowanych projektantów i projektantów wnętrz. Tutaj zebraliśmy nasze galerie ścienne i posortowaliśmy je według liczby plakatów, kolorów i kategorii, abyś mógł łatwo znaleźć to, co pasuje do Twojego domu i osobistego stylu.

Galeria obrazów Inspiracja


Inspiracje do galeria obrazów

Witamy na naszej stronie inspiracji ze ścianami z obrazami. Tutaj znajdziesz piękne ściany obrazowe stworzone przez naszych własnych projektantów i projektantów wnętrz. Każda ściana z obrazami jest wyjątkowa i zestawiona tak, aby harmonizowała w osobnym pomieszczeniu lub na podstawie koloru ściany. Jeśli szukasz inspiracji, skorzystaj z naszej funkcji sortowania i sortuj według pokoju lub koloru ściany.

Kup kompletną galerii ściennej

Stworzenie własnej, niepowtarzalnej galerii ściennej może być zarówno trudne, jak i czasochłonne. Znajdź inspirację wśród naszych ścian z obrazami i zamów całą ścianę z obrazami w całości tak, jak została zaprojektowana przez naszych wykwalifikowanych projektantów wnętrz lub dostosuj liczbę i rozmiar do swoich upodobań i gustów. Możesz łatwo odznaczyć plakat lub ramkę na zdjęcia, jeśli nasza ściana na zdjęcia jest za duża lub chcesz zmienić specjalny motyw lub ramkę na zdjęcia.

Sortuj galerii ściennej według pokoju i koloru

Dobrym sposobem na znalezienie odpowiedniej kombinacji plakatów na galerii ściennej jest rozpoczęcie od koloru ściany. Łączenie pasujących do siebie kolorów jest niezbędne do stworzenia pięknej całości, w której obraz ścienny współgra z pomieszczeniem i innymi meblami. Dzięki naszej funkcji sortowania możesz łatwo posortować nasze galerii ściennej według koloru ściany, gdy szukasz inspiracji. Możesz także sortować według pokoju, na przykład salon, sypialnia, przedpokój lub pokój dziecięcy, i szybko znaleźć piękne galerii ściennej.

Modne galerii ściennej

Regularnie aktualizujemy naszą stronę o galerii ściennej i wprowadzamy nowe piękne kolaże. Zamów galerii ściennej stworzoną przez naszych własnych projektantów wnętrz. Oczywiście możesz stworzyć własną, niepowtarzalną galerii ściennej, zastępując jeden z wybranych przez nas plakatów plakatem, który Twoim zdaniem będzie bardziej pasował. Do wyboru mamy ponad 3500 unikalnych plakatów!

Galerii ścienneji w różnych pokojach

Mamy zdjęcia posortowane w następujących pomieszczeniach:

  • Galerii ściennej Salon
  • Galerii ściennej Sypialnia
  • Galerii ściennej Pokój dziecięcy
  • Galerii ściennej Korytarz

Szablon do Galerii ściennych

Budowanie Galerii ściennej może wymagać planowania. Skorzystaj z naszych szablonów, aby znaleźć rozmiar i kombinację ramek do zdjęć, które pasują do Twojego pokoju i dostępnej powierzchni. Posiadamy szablony zarówno dla małych, średnich jak i dużych galerii ściennej o wymiarach zarówno szerokości jak i wysokości. Nasze szablony do galerii ściennej znajdziesz tutaj .