Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Szablony do galerii ściennych

Szablony do galerii ściennych

Zbudowanie własnej galerii ściennej to łatwy sposób na ładne umieszczenie grafiki na ścianie. Wybierz jeden z naszych szablonów do galerii ściennych, aby znaleźć najlepszą alternatywę dla Twojego osobistego domu i przestrzeni. Oto lista niektórych z naszych najczęściej wybieranych, w których możesz znaleźć inspirację podczas budowania własnej galerii ściennej.


Szablony do małej galerii ściennej

Galerii ściennej szablony 1
Galeria ścienna z 3 obrazami. Całkowity wymiar galerii ściennej to 90 cm szerokości i 90 cm wysokości, z odstępem 7 cm między każdą ramą.

Galerii ściennej szablony 2
Galeria ścienna z 3 obrazami. Całkowity wymiar galerii ściennej to 100 cm szerokości i 80 cm wysokości, z odstępem 7 cm między każdą ramą.

Galerii ściennej szablony 3
Galeria ścienna z 3 obrazami. Całkowity wymiar galerii ściennej to 100 cm szerokości i 70 cm wysokości, z odstępem 7 cm między każdą ramą.

 


Szablony do średniej wielkości galerii ściennej

Galerii ściennej szablony 4
Galeria ścienna z 4 obrazami. Całkowity wymiar galerii ściennej to 150 cm szerokości i 120 cm wysokości, z odstępem 7 cm między każdą ramą.

Galerii ściennej szablony 5
Galeria ścienna z 4 obrazami. Całkowity wymiar galerii ściennej to 130 cm szerokości i 100 cm wysokości, z odstępem 7 i 9cm między każdą ramą.

Galerii ściennej szablony 6
Galeria ścienna z 5 obrazami. Całkowity wymiar galerii ściennej to 130 cm szerokości i 80 cm wysokości, z odstępem 7 cm między każdą ramą.

 

Szablony do dużej galerii ściennej

Galerii ściennej szablony 7
Galeria ścienna z 5 obrazami. Całkowity wymiar galerii ściennej to 180 cm szerokości i 90 cm wysokości, z odstępem 7 cm między każdą ramą.

Galerii ściennej szablony 8
Galeria ścienna z 8 obrazami. Całkowity wymiar galerii ściennej to 150 cm szerokości i 110 cm wysokości, z odstępem 7 cm między każdą ramą.

Galerii ściennej szablony 9
Galeria ścienna z 8 obrazami. Całkowity wymiar galerii ściennej to 190 cm szerokości i 110 cm wysokości, z odstępem 7 cm między każdą ramą.