Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Rozmiar
Sortowanie
Użyj filtra

Drewniane ramki

Tutaj znajdziesz drewniane ramki do zdjęć. Nasze wysokiej jakości drewniane ramki są dostarczane z krystalicznie przezroczystą pleksi i obrotowymi klipsami, które ułatwiają montaż plakatu. Wszystkie drewniane ramy można zawieszać zarówno w poziomie, jak iw pionie.

Kup drewniane ramki


Drewniane ramki do plakatów

Czy zamierzasz kupić drewniane ramki do zdjęć? Następnie powinieneś odwiedzić Gallerix.co.uk. W Gallerix znajdziesz staranny wybór wysokiej jakości drewnianych ram. Wszystkie drewniane ramki do zdjęć można zawiesić zarówno w formacie poziomym, jak i pionowym. Nasze drewniane ramki do zdjęć mają z tyłu elastyczne klipsy obrotowe, które umożliwiają łatwe i szybkie zamontowanie plakatu w ramie. Wszystkie drewniane ramki są wyposażone w bardzo grubą pleksi, która chroni plakat przed brudem i zarysowaniami. Nasze drewniane ramki do zdjęć mają szerokość profilu 12 mm i głębokość profilu 22 mm.

Łatwy montaż drewnianej ramy obrazu

Wszystkie modele i rozmiary naszych drewnianych ramek do zdjęć są wyposażone z tyłu w obrotowe klipsy, co ułatwia i przyspiesza montaż plakatów w naszych tanich, wysokiej jakości drewnianych ramkach. Posiadają również haczyki montażowe, które pozwalają zawiesić ramę zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej na ścianie.

Krystalicznie przezroczysta pleksi

Wszystkie drewniane ramki do zdjęć w naszej ofercie są wyposażone w bardzo grubą pleksiglas. W momencie dostawy z każdej strony szkła znajduje się ochronny plastik, który chroni przed brudem i zarysowaniami. Przed zawieszeniem drewnianej ramki na zdjęcia na ścianie pamiętaj o usunięciu ochronnego plastiku.

Nasze drewniane ramki do zdjęć

  • Wysoka jakość
  • Krystalicznie przezroczysta pleksi
  • Drewno z certyfikatem FSC
  • Rozmiar (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Montaż poziomy i pionowy