Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Sortowanie
Użyj filtra
Plakaty tekstowe Plakaty
Zbieramy to, co najlepsze w sztuce
Cytaty i przysłowia

Plakaty tekstowe

Nasza typograficzna kolekcja plakatów została zaprojektowana tak, aby zapewnić najbardziej zapadające w pamięć, inspirujące i niezbędne wiadomości zawarte w stylowych czcionkach i literach. Mogą to być nasze najbardziej uniwersalne i neutralne wizualnie plakaty, dające możliwość zawieszenia ich w dowolnym miejscu i zestawienia z dowolnymi innymi obrazami, które lubisz. W przypadku pomysłów szczególnie ważne jest, aby nie ograniczać się względami stylistycznymi; stąd neutralność i prostota tego opartego na pomysłach gatunku sztuki ściennej. Kolor ścian lub mebli nie powinien przeszkadzać w wyświetlaniu myśli, która sprawia, że ​​się rozświetlasz.

Plakaty tekstowe


Plakaty z tekstem i cytatami

W naszej kategorii Plakaty Tekstowe znajdziesz plakaty z cytatami, plakaty z powiedzeniami i plakaty ze słowami w fajnej typografii. Plakaty z tekstem i słowami dobrze komponują się z plakatami artystycznymi i ilustracjami, tworząc ścianę artystyczną. Plakaty tekstowe, często białe z czarnym tekstem, urywają się i tworzą dynamikę w większych kontekstach. Ponadto plakaty tekstowe są interesujące do czytania i oglądania. Bez względu na to, jaki styl wybierzesz do swojego domu, zawsze znajdzie się miejsce na ładną i interesującą pozę tekstową. Jakie słowa wybierzesz?

Szeroka gama plakatów z tekstem

W Gallerix można znaleźć duży wybór plakatów i obrazów z tekstem w różnych stylach i wyglądzie. „Bycie razem to nasze ulubione miejsce”, „Spokój ducha”, „Dom”, „Nadzieja” i „Miłość” to tylko niektóre z naszych ulubionych i bestsellerów. Posiadamy również szeroki wybór plakatów graficznych z tekstem, takich jak „Coco Chanel”, „Prawdziwy mężczyzna rujnuje szminkę, a nie tusz do rzęs” oraz „Przenieś się na kawę”. W naszych plakatach z cytatami jest również wiele do wyboru. Mamy cytaty artystów, muzyków, filmów i znanych osób.

Ramki do plakatów tekstowych

Ładny plakat tekstowy wymaga również ładnej ramki. Nasze wysokiej jakości ramki są wykonane z drewna, a każda ramka jest wyposażona w wyjątkowo grubą, krystalicznie przezroczystym szkłem akrylowym. Są dostępne w kolorze czarnym, białym i litym dębie. Zarówno nasze plakaty tekstowe, jak i ramy są dostępne w rozmiarach 21x30, 30x40, 50x70 i 70x100 cm. Nasze plakaty tekstowe drukujemy na wysokiej jakości papierze o gramaturze 200 gram. Zamów swoje plakaty i ramki w Gallerix. Zapraszamy!