Zimowa wyprzedaż - Teraz do 35% rabatu
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Rozmiar
Sortowanie
Użyj filtra

Ramki

Twórz wysokiej klasy grafikę ścienną i nadaj swoim plakatom piękny wygląd dzięki naszym stylowym ramom artystycznym. Wszystkie nasze oprawy artystyczne wykonane są z drewna sosnowego lub litego dębu, z podwójnie powlekaną powierzchnią najwyższej jakości. Wszystkie ramy są wyposażone w obrotowe klipsy ułatwiające montaż plakatów, a wszystkie modele są wyposażone w haczyki do zawieszenia ich w poziomie lub w pionie. Nasze ramki artystyczne są również dostarczane z bardzo grubą, krystalicznie przezroczystym szkłem akrylowym, które uwydatni wrażenia Twoich plakatów. Cienki profil ramy o szerokości 12 mm i głębokości 20 mm nadaje ścianie nowoczesny i piękny wygląd.
Ramki

Piękne ramki plakatowe

Ładne plakaty wymagają ładnych ramek. Posiadamy starannie wyselekcjonowany asortyment ramek do plakatów w rozmiarach 21x30, 30x40, 50x70 i 70x100 cm. Wszystkie rozmiary mają ładny, cienki profil o szerokości 12 mm i głębokości 20 mm. Wszystkie ramki można oczywiście zawiesić zarówno w poziomie, jak i w pionie, aby dopasować je do plakatu.

Kolory i materiały

Oferujemy starannie wyselekcjonowany asortyment ram drewnianych. Drewno to materiał naturalny i odnawialny, a jednocześnie najładniejszy. Nasze ramy w kolorze czarno-białym mają podwójne wykończenie, co daje im równą i idealną powierzchnię bez wad. Nasze dębowe ramy wykonane są w 100% z litego drewna dębowego o naturalnie pięknej powierzchni.

Łatwy montaż

Wszystkie modele i rozmiary naszych ramek są wyposażone z tyłu w obrotowe klipsy, co ułatwia i przyspiesza montaż plakatów. Mają również haczyki montażowe, które można zawiesić zarówno w poziomie, jak i w pionie, w zależności od motywu.

Krystalicznie przeźroczyste szkło akrylowe

Wszystkie nasze ramy mają wyjątkowo grubą, nietłukące się szkło akrylowe. Po dostarczeniu z każdej strony szkła znajduje się plastikowa tafla, która chroni je przed brudem i zarysowaniami. Ostrożnie usuń plastik przed zawieszeniem ramy na ścianie.

Nasze ramki do zdjęć

  • Wysoka jakość
  • Krystalicznie przeźroczyste szkło akrylowe
  • Podwójne wykończenie
  • Rozmiar (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Klipsy obrotowe
  • Montaż poziomy i pionowy
Odpowiedzialność za środowisko

Dbamy o środowisko i bierzemy odpowiedzialność jako producent i dostawca. Oznacza to, że nasza drukarka posiada certyfikat środowiskowy, zużywana przez nas energia elektryczna pochodzi od lokalnych producentów i prowadzimy jasną politykę środowiskową. Do każdego drzewka, którego używamy do produkcji naszych plakatów, sadzimy dwa nowe. Drzewa pochłaniają dwutlenek węgla i produkują nowy tlen. Wiążą również wodę w gruncie, zapobiegając korozji i tworzą środowiska ważne dla bioróżnorodności. Robiąc zakupy w Gallerix powinieneś czuć się bezpiecznie, że wspólnie bierzemy odpowiedzialność za nasze wspólne środowisko, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

Obsługa klienta

Jeśli masz pytania dotyczące naszych ram, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Możesz skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej lub wysyłając wiadomość e-mail. Zawsze odpowiadamy tak szybko, jak to możliwe, zwykle w ciągu 24 godzin. Zapraszamy do Gallerixie!