Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.

Strona https://gallerix.pl jest administrowana i utrzymywana przez Gallerix AB. Gallerix AB jest zarejestrowany w Szwecji pod numerem 556775-9393. Numer rejestracyjny VAT firmy to SE556775939301. Siedziba firmy Gallerix znajduje się pod adresem Västergatan 6D, 352 30 Växjö.

Gallerix AB zapewnia dostęp do strony internetowej www.gallerix.se (zwanej dalej „Witryną”). Sprzedajemy nasze produkty zgodnie z warunkami podanymi na tej stronie.

Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem przed skorzystaniem z serwisu. Korzystając ze strony, akceptujesz te warunki w całości.

 

1. Twoje konto
Jeśli korzystasz z tej witryny, jesteś odpowiedzialny za zachowanie swojej nazwy użytkownika i hasła w tajemnicy przed swoim kontem, a także za uniemożliwienie nieautoryzowanym użytkownikom dostępu do Twojego komputera i konta. Bierzesz odpowiedzialność za wszystko, co dzieje się na Twoim koncie i za pomocą swojego hasła. Zobowiązujesz się do podjęcia wszelkich niezbędnych kroków w celu zachowania hasła w tajemnicy. Jeśli podejrzewasz, że ktoś inny zna Twoje hasło lub że hasło jest używane przez kogoś innego niż Ty, musisz nas o tym powiadomić.

Sprawdź, czy wszystkie przekazane nam informacje są poprawne i kompletne oraz poinformuj nas tak szybko, jak to możliwe, jeśli informacje się zmienią.

Gallerix AB sprzedaje wyłącznie osobom fizycznym i firmom, które mogą płacić kartą kredytową / debetową lub za pomocą faktury. Osoby poniżej 18 roku życia mogą kupować produkty od Printgruppen Svenska AB tylko za zgodą rodzica lub opiekuna.

Gallerix AB zastrzega sobie prawo do odmowy dostępu do strony internetowej, zamknięcia konta, usunięcia lub zmiany treści lub anulowania zamówień według własnego uznania. Jeśli anulujemy zamówienie, klient nie ponosi odpowiedzialności za płatność.

 

2. Postanowienia dotyczące prywatności
Przeczytaj naszą politykę prywatności, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak postępujemy z danymi osobowymi. Tutaj możesz również zapoznać się z regulaminem, który obowiązuje na naszej stronie internetowej.

 

3. Dostęp do Serwisu
Dokładamy wszelkich starań, aby strona internetowa była dostępna bez przerw, a transmisja odbywała się bezbłędnie. Jednak ze względu na specyfikę Internetu nie możemy tego zagwarantować. Dostęp do Witryny może od czasu do czasu być niemożliwy lub ograniczony z powodu napraw, konserwacji lub wprowadzenia nowych funkcji lub usług. W miarę możliwości minimalizujemy takie przerwy lub ograniczenia.

 

4. Zezwolenie na dostęp do strony internetowej
Gallerix AB udziela zgody na ograniczony dostęp i osobiste korzystanie z witryny. To zezwolenie nie uprawnia do pobierania (z wyjątkiem ogólnych funkcji pamięci podręcznej) lub zmiany strony internetowej lub jej części bez uprzedniej pisemnej zgody Gallerix AB. Licencja nie obejmuje również odsprzedaży lub komercyjnego wykorzystania tej witryny lub jej zawartości, w tym gromadzenia i korzystania z ofert produktów, opisów lub cen, pośredniego korzystania z tej witryny lub jej zawartości, pobierania lub kopiowania informacji o koncie dla innych właścicieli sklepów. używanie lub korzystanie z eksploracji danych, robotów lub podobnych narzędzi do gromadzenia danych. Witryna lub jej części nie mogą być powielane, powielane, kopiowane, sprzedawane, odsprzedawane, odwiedzane lub w inny sposób wykorzystywane do celów komercyjnych bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.

 

5. Ograniczenia
Nie możesz używać ramek do ukrywania znaków towarowych, logo lub innych informacji dotyczących własności (w tym obrazów, tekstu, układu strony lub informacji) przed Gallerix AB bez naszej uprzedniej pisemnej zgody. Nie możesz używać metatagów lub innego „” ukrytego tekstu „” w połączeniu z nazwą firmy Gallerix AB, nazwą produktu lub znakami towarowymi. Jakiekolwiek nieautoryzowane korzystanie ze strony internetowej unieważnia wszystkie pozwolenia lub licencje na korzystanie ze strony internetowej udzielone przez Gallerix AB.

Nie możesz używać żadnego logo, znaku towarowego ani innego obrazu lub znaku towarowego chronionego prawem autorskim wyświetlanego w Witrynie jako części łącza bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.

Użytkownik nie może korzystać z Serwisu w sposób, który mógłby prowadzić do przerwy, uszkodzenia lub pogorszenia działania Serwisu lub uniemożliwić dostęp do Serwisu.

Nie możesz korzystać z Serwisu:

- do oszukańczych celów lub w kontekście działalności przestępczej lub innej nielegalnej działalności.
wysyłać, wykorzystywać lub ponownie wykorzystywać materiały, które są nieautoryzowane, obraźliwe, zniesławiające, obrzydliwe lub grożące.
które naruszają prawa autorskie, znaki towarowe, informacje poufne lub inne prawa lub są w inny sposób szkodliwe dla osób trzecich lub naganne.
- który składa się z wirusów, oświadczeń politycznych, oświadczeń handlowych, łańcuszków, masowych wiadomości e-mail lub spamu lub zawiera takie wiadomości.
- powodować dyskomfort, niedogodności lub niepotrzebne zmartwienia.

 

6. Prawa autorskie, deklaracja prawna i prawa do baz danych

Cała zawartość strony internetowej i struktura strony internetowej, takie jak tekst, grafika, logo, symbole, obrazy i oprogramowanie, należą do Gallerix AB lub ich dostawców treści i są chronione przez szwedzkie, europejskie i międzynarodowe przepisy dotyczące praw autorskich oraz przepisy dotyczące prawa do bazy danych.

Całe oprogramowanie używane na stronie należy do Gallerix AB lub naszych dostawców oprogramowania i jest chronione szwedzkim, europejskim i międzynarodowym prawem autorskim.

Nie możesz pobierać i/lub ponownie wykorzystywać części zawartości witryny bez uprzedniej pisemnej zgody Gallerix AB. W szczególności nie wolno używać eksploracji danych, robotów lub podobnych narzędzi do gromadzenia i pobierania danych (jednorazowo lub kilkakrotnie) w celu korzystania z istotnych części witryny. Ponadto nie możesz zakładać i/lub publikować własnej bazy danych, która zawiera istotne części strony internetowej (np. nasze ceny lub nasz asortyment).

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz sekcję Oświadczenie prawne poniżej.

 

7. Oświadczenie prawne
gallerix.pl i www.gallerix.com są zarejestrowanymi domenami należącymi do Gallerix AB.

 

8. Umowa z klientem
Gdy złożysz zamówienie na zakup produktu ze strony internetowej, wyślemy Ci potwierdzenie e-mailem. Ten e-mail potwierdza, że ​​otrzymaliśmy Twoje zamówienie i zawiera wszystkie informacje o zamówieniu. Twoje zamówienie jest dla nas zaproszeniem do zakupu określonego produktu. Zakup jest przez nas zatwierdzany, gdy wysyłamy do Ciebie produkt. Składając zamówienie, żądasz zawarcia umowy z Gallerix AB. Gallerix AB jest właścicielem produktu, dopóki nie zapłacisz za niego w całości, a Gallerix AB otrzyma płatność.

Gallerix AB zastrzega sobie prawo do wstrzymania zlecenia kontroli bezpieczeństwa przesyłki. Gallerix AB zgadza się z wyłączną jurysdykcją takich sądów.

 

9. Zmiany usług lub uzupełnienia warunków
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Witrynie, Polityce firmy i niniejszych Warunkach w dowolnym momencie. Korzystanie z witryny i składane zamówienia podlegają warunkom, które mają zastosowanie podczas korzystania z witryny lub zamawiania u nas produktów, z wyjątkiem przypadków, w których prawo wymaga zmiany warunków (w takim przypadku zmiany dotyczą również wcześniejszych zamówień, które u nas złożyłeś). Jeżeli którekolwiek z tych postanowień jest nieważne lub z jakiegokolwiek innego powodu nie ma mocy prawnej, dane postanowienia zostaną usunięte z pozostałych postanowień i tym samym nie będą miały wpływu na ważność lub stosowanie pozostałych postanowień.

 

10. Wydarzenia poza naszą kontrolą
Gallerix AB nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia lub uchybienia w wypełnieniu naszych zobowiązań wynikających z niniejszych postanowień, jeśli opóźnienie lub brak realizacji jest spowodowane zdarzeniem poza naszą kontrolą. Postanowienie to nie wpływa na Twoje prawa ustawowe.

 

11. Ograniczenie odpowiedzialności
Jeśli nie zastosujesz się do tych warunków, a my nie podejmiemy działań przeciwko Tobie, nadal mamy prawo dochodzić naszych praw, jeśli naruszysz te warunki w innym czasie.

 

12. Jurysdykcja i sąd
Korzystanie ze strony internetowej, każdy zakup dokonywany na stronie internetowej oraz niniejsze warunki podlegają prawu szwedzkiemu i uważa się, że miały miejsce w Szwecji. Ty, podobnie jak my, zgadzasz się poddać niewyłącznej jurysdykcji sądów szwedzkich. Postanowienia te nie wpływają na Twoje prawa ustawowe.

 

13. O firmie
Serwis jest administrowany przez Gallerix AB:
• Numer rejestracyjny VAT SE556775939301
• Firma jest zarejestrowana w Szwecji

 

© Gallerix AB 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.