Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Rozmiar
Sortowanie
Użyj filtra

Miedziane ramki

Tutaj znajdziesz ramki do zdjęć w kolorze różowego złota / miedzi. Nasze wysokiej jakości ramki są dostarczane z krystalicznie przezroczystą pleksi i klipsami do łatwego montażu plakatu. Wszystkie ramy można zawiesić zarówno w poziomie, jak iw pionie.

Kup miedziane ramki


Miedziane ramki do plakatów

Czy zamierzasz kupić miedziane ramki do zdjęć? Następnie powinieneś odwiedzić Gallerix.pl. W Gallerix znajdziesz staranny wybór miedzianych ramek do zdjęć. Wszystkie miedziane ramki do zdjęć można zawiesić zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Nasze miedziane ramki do zdjęć mają z tyłu elastyczne klipsy obrotowe, które umożliwiają łatwe i szybkie zamontowanie plakatu w ramie. Wszystkie miedziane ramki są wyposażone w bardzo grubą pleksiglas, która chroni plakat przed brudem i zarysowaniami. Nasze miedziane ramki mają błyszczącą powierzchnię. Miedziane ramki do zdjęć mają profil o szerokości 9 mm i głębokości profilu 22 mm.

Łatwy montaż miedzianej ramki do zdjęć

Wszystkie modele i rozmiary naszych miedzianych ramek do zdjęć są wyposażone w obrotowe klipsy z tyłu, co ułatwia i przyspiesza montaż plakatów w naszych tanich, wysokiej jakości miedzianych ramkach do zdjęć. Posiadają również haczyki montażowe, które pozwalają zawiesić ramę zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej na ścianie.

Krystalicznie przezroczysta pleksi

Wszystkie miedziane ramki do zdjęć w naszej ofercie są wyposażone w bardzo grubą pleksiglas. W momencie dostawy z każdej strony szkła znajduje się ochronny plastik, który chroni przed brudem i zarysowaniami. Pamiętaj, aby usunąć plastikową osłonę przed zawieszeniem miedzianej ramki do zdjęć na ścianie.

Nasze miedziane ramki do zdjęć

  • Wysoka jakość
  • Krystalicznie przezroczysta pleksi
  • Cienki profil
  • Rozmiar (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Montaż poziomy i pionowy