Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Rozmiar
Sortowanie
Użyj filtra

Dębowe ramki

Tutaj znajdziesz dębowe ramki do zdjęć. Nasze wysokiej jakości dębowe ramki są dostarczane z pleksi i klipsami do łatwego montażu plakatu. Wszystkie ramy można zawiesić zarówno w poziomie, jak iw pionie.

Kup dębowe ramki


Dębowe ramki do plakatów

Czy zamierzasz kupić dębowe ramki do zdjęć? Następnie powinieneś odwiedzić Gallerix.pl. W Gallerix znajdziesz staranny wybór dębowych ramek do zdjęć w wysokiej jakości. Wszystkie ramy dębowe można zawiesić zarówno w formacie poziomym, jak i pionowym. Nasze ramki do zdjęć wykonane w 100% z litego dębu mają z tyłu elastyczne klipsy obrotowe, które umożliwiają łatwe i szybkie zamontowanie plakatu w ramie. Wszystkie dębowe ramki są wyposażone w wyjątkowo grubą pleksiglas, która chroni plakat przed brudem i zarysowaniami. Nasze dębowe ramki do zdjęć mają szerokość profilu 12 mm i głębokość profilu 20 mm.

Łatwy montaż dębowej ramki do zdjęć

Wszystkie modele i rozmiary naszych dębowych ramek do zdjęć są wyposażone z tyłu w obrotowe klipsy, co ułatwia i przyspiesza montaż plakatów w naszych tanich, wysokiej jakości ramkach z drewna dębowego. Posiadają również haczyki montażowe, które pozwalają zawiesić ramę zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej na ścianie.

Krystalicznie przezroczysta pleksi

Wszystkie dębowe ramki do zdjęć w naszej ofercie są wyposażone w wyjątkowo grubą pleksiglas. W momencie dostawy z każdej strony szkła znajduje się ochronny plastik, który chroni przed brudem i zarysowaniami. Przed zawieszeniem dębowej ramki na zdjęcia na ścianie pamiętaj o usunięciu ochronnego plastiku.

Nasze dębowe ramki do zdjęć

  • Wysoka jakość
  • Krystalicznie przezroczysta pleksi
  • 100% lity dąb
  • Rozmiar (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Drewno z certyfikatem FSC
  • Montaż poziomy i pionowy