Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Sortowanie
Użyj filtra
August Strindberg Plakaty Plakaty
ZBIERAMY TO, CO NAJLEPSZE W SZTUCE
August Strindberg

August Strindberg Plakaty

August Strindberg jest uważany za jednego z najważniejszych szwedzkich pisarzy, ale działał również jako artysta wizualny. W ciągu swojego życia namalował około stu obrazów z motywami smaganych wiatrem mórz, skał, pejzaży i burz. Tutaj znajdziesz staranny wybór plakatów z unikalną grafiką namalowaną przez szwedzkiego artystę August Strindberg.

Kup August Strindberg plakat


Plakaty z motywami namalowanymi przez Augusta Strindberga

August Strindberg był jednym z najwybitniejszych szwedzkich pisarzy, ale był także płodnym artystą wizualnym i namalował ponad sto prac podczas swoich aktywnych lat. Obrazy Augusta Strindberga są reprezentowane w Muzeum Narodowym, Muzeum Nordyckim, Galerii Thielska w Sztokholmie oraz w kilku kolekcjach prywatnych.

Artysta August Strindberg

August Strindberg urodził się w Szwecji w 1849 roku. Często malował szpachlą w powściągliwej, ale dramatycznej skali kolorystycznej. Kilka jego prac charakteryzuje się silnym temperamentem. Za życia odgrywał bardzo aktywną rolę w debacie o sztuce i wcześnie stał się znany na całym świecie zarówno ze swoich obrazów, przemyśleń, jak i pomysłów.