Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Rozmiar
Sortowanie
Użyj filtra

Metalowe ramki

Tutaj znajdziesz metalowe ramki do zdjęć. Nasze wysokiej jakości metalowe ramki są dostarczane z krystalicznie przezroczystą pleksi i klipsami do łatwego montażu plakatu. Wszystkie metalowe ramy można zawieszać zarówno w poziomie, jak iw pionie.

Kup metalowe ramki


Metalowe ramki do plakatów

Czy zamierzasz kupić ramkę do zdjęć wykonaną z metalu? Następnie powinieneś odwiedzić Gallerix.pl. W Gallerix znajdziesz staranny dobór wysokiej jakości metalowe ramki. Wszystkie metalowe ramki do zdjęć można zawiesić zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Nasze metalowe ramki do zdjęć posiadają z tyłu elastyczne klipsy, które umożliwiają łatwe i szybkie zamontowanie plakatu w ramie. Wszystkie metalowe ramki do zdjęć są dostarczane z bardzo grubą pleksiglasem, która chroni plakat przed brudem i zarysowaniami. Nasze metalowe ramki do zdjęć mają szerokość profilu 9 mm i głębokość profilu 22 mm.

Łatwy montaż metalowej ramki do zdjęć

Wszystkie modele i rozmiary naszych metalowych ramek do zdjęć są wyposażone z tyłu w klipsy, co ułatwia i przyspiesza montaż plakatów w naszych tanich, wysokiej jakości metalowych ramkach. Posiadają również haczyki montażowe, które umożliwiają powieszenie ramki na ścianie zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej.

Krystalicznie przezroczysta pleksi

Wszystkie metalowe ramki do zdjęć w naszej ofercie są wyposażone w bardzo grubą pleksiglas. W momencie dostawy z każdej strony szkła znajduje się ochronny plastik, który chroni przed brudem i zarysowaniami. Przed zawieszeniem metalowej ramki na zdjęcia na ścianie należy zdjąć plastikową osłonę.

Nasze metalowe ramki do zdjęć

  • Wysoka jakość
  • Krystalicznie przezroczysta pleksi
  • Cienki profil
  • Rozmiar (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Montaż poziomy i pionowy