Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Zapisz się
 

Korzyści, które otrzymujesz

Historia zakupów

Faktura to cenny dokument, który łatwo zgubić. Zapisujemy Twoją historię zamówień, abyś w razie potrzeby miał do niej łatwy dostęp, na przykład w zakresie zwrotów, wypłat lub gwarancji. Twoja historia zamówień będzie przechowywana tylko przez okres zgodny z RODO.

Oferty członkowskie

Uzyskaj dostęp do ofert specjalnych przed innymi. Dzięki naszemu newsletterowi uzyskasz szybszy dostęp do nowości i promocji oraz priorytetowy dostęp do akcji rabatowych.

Ceny dla członków

Jako członek Gallerix oferujemy zniżki dla członków na wybrane produkty. Zniżki dla członków są automatycznie aktywowane i pojawiają się automatycznie po zalogowaniu się na stronie.

Konkursy

Jako członek Gallerix możesz wziąć udział w jednym z naszych konkursów i wygrać wspaniałe nagrody. Zaangażuj się i głosuj na ulubione odbitki w nowych kolekcjach, aby automatycznie brać udział w konkursach i rywalizować o wspaniałe nagrody.

Posadź drzewa dla środowiska

Wspieramy organizację OneTreePlanted. Razem sadzimy nowe drzewa, aby oczyszczać powietrze, którym oddychamy, pochłaniając dwutlenek węgla i wytwarzając świeży tlen. Za każdą osobę zarejestrowaną jako Członek Gallerix sadzimy drzewo gdzieś na świecie.

Zarejestruj członkostwo