Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Rozmiar
Sortowanie
Użyj filtra

Białe ramki

Tutaj znajdziesz białe ramki do zdjęć. Nasze wysokiej jakości białe ramki są dostarczane z krystalicznie przezroczystą pleksi i klipsami do łatwego montażu plakatu. Wszystkie ramy można zawiesić zarówno w poziomie, jak iw pionie.

Kup białe ramki do zdjęć


Białe ramki do plakatów

W Gallerix znajdziesz staranny wybór białych ramek do zdjęć. Wszystkie białe ramki można zawiesić zarówno w formacie poziomym, jak i pionowym. Nasze białe ramki do zdjęć mają z tyłu elastyczne klipsy, które umożliwiają łatwe i szybkie zamontowanie plakatu w ramie. Wszystkie ramki są wyposażone w bardzo grubą pleksiglas, która chroni plakat przed brudem i zarysowaniami. Nasze białe ramki do zdjęć mają szerokość profilu 9-12 mm i głębokość profilu 20-22 mm.

Białe ramki z różnych materiałów i kolorów

Białe ramki są dostępne zarówno w drewnie, jak i metalu. Nasze białe drewniane ramy są wykonane z drewna sosnowego z podwójnie lakierowaną powierzchnią w absolutnie najwyższej jakości. Podwójna warstwa lakieru daje gładszą powierzchnię i sprawia, że ​​rama jest bardziej odporna na zarysowania. Nasze metalowe ramy mają półmatowe wykończenie powierzchni. Ościeżnice drewniane w kolorze białym mają szerokość profilu 12mm i głębokość profilu 20mm. Białe metalowe ramki mają nieco węższą szerokość profilu 9mm i głębokość profilu 22mm.