Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Rozmiar
Sortowanie
Użyj filtra

Białe ramki

Tutaj znajdziesz białe ramki do zdjęć. Nasze wysokiej jakości białe ramki są dostarczane z krystalicznie przezroczystą pleksi i klipsami do łatwego montażu plakatu. Wszystkie ramy można zawiesić zarówno w poziomie, jak iw pionie.

Kup białe ramki do zdjęć


Białe ramki na plakaty

Czy zamierzasz kupić białe ramki do zdjęć? Następnie powinieneś odwiedzić Gallerix.pl. W Gallerix znajdziesz staranny wybór białych ramek do zdjęć. Wszystkie białe ramki do zdjęć można zawiesić zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Nasze białe ramki do zdjęć mają z tyłu elastyczne klipsy obrotowe, które umożliwiają łatwe i szybkie zamontowanie plakatu w ramie. Wszystkie białe ramki do zdjęć są dostarczane z bardzo grubą pleksiglasem, która chroni plakat przed brudem i zarysowaniami. Nasze białe ramki do zdjęć mają szerokość profilu 9-12 mm i głębokość profilu 20-22 mm.

Białe ramki do zdjęć z różnych materiałów

Białe ramki do zdjęć są dostępne zarówno z drewna, jak i metalu. Nasze białe drewniane ramy wykonane są z drewna sosnowego z podwójnie lakierowaną powierzchnią w absolutnie najwyższej jakości. Podwójna warstwa lakieru daje gładszą powierzchnię i sprawia, że ​​rama jest bardziej odporna na zarysowania. Nasze metalowe ramki mają półmatową powierzchnię. Białe drewniane ramki mają szerokość profilu 12mm i głębokość profilu 20mm. Białe metalowe ramy mają nieco węższą szerokość profilu 9 mm i głębokość profilu 22 mm.

Łatwy montaż białej ramki do zdjęć

Wszystkie modele i rozmiary naszych białych ramek są wyposażone z tyłu w obrotowe klipsy, co ułatwia montaż plakatów w naszych tanich, wysokiej jakości białych ramkach. Mają również haczyki montażowe, które można zawiesić na ścianie zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej.

Krystalicznie przezroczysta pleksi

Wszystkie białe ramki do zdjęć w naszej ofercie są wyposażone w wyjątkowo grubą pleksiglas. W momencie dostawy z każdej strony szkła znajduje się ochronny plastik, który chroni przed brudem i zarysowaniami. Pamiętaj, aby usunąć plastikową osłonę przed zawieszeniem białej ramki na ścianie.

Nasze białe ramki do zdjęć

  • Wysoka jakość
  • Krystalicznie przezroczysta pleksi
  • Rozmiar (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Drewno z certyfikatem FSC
  • Montaż poziomy i pionowy
Obsługa klienta

Jeśli masz pytania dotyczące naszych białych ramek do zdjęć, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Kontaktujesz się z obsługą klienta za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej lub wysyłając do nas wiadomość e-mail. Zwykle odpowiadamy w ciągu 24 godzin. Witamy w Gallerixie!