Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Rozmiar
Sortowanie
Użyj filtra

Złote ramki

Tutaj znajdziesz złote ramki od Gallerixa. Nasze wysokiej jakości złote ramki są dostarczane z krystalicznie przezroczystą pleksi i klipsami do łatwego montażu plakatu. Wszystkie ramy można zawiesić zarówno w poziomie, jak iw pionie.

Kup złote ramki


Złote ramki na plakaty

Czy zamierzasz kupić złote ramki do zdjęć? Następnie powinieneś odwiedzić Gallerix.pl. W Gallerix znajdziesz staranny wybór złotych ramek do zdjęć. Wszystkie złote ramki do zdjęć można zawiesić zarówno w formacie poziomym, jak i pionowym. Nasze złote ramki do zdjęć mają z tyłu elastyczne klipsy obrotowe, które umożliwiają łatwe i szybkie zamontowanie plakatu w ramie. Wszystkie złote ramki są dostarczane z bardzo grubą pleksiglasem, która chroni plakat przed brudem i zarysowaniami. Nasze złote oprawki metalowe mają błyszczącą powierzchnię Złote ramki do zdjęć mają szerokość profilu 9 mm i głębokość profilu 22 mm.

Łatwy montaż złotej ramki na zdjęcia

Wszystkie modele i rozmiary naszych złotych ramek do zdjęć są wyposażone z tyłu w obrotowe klipsy, co ułatwia i przyspiesza montaż plakatów w naszych tanich, wysokiej jakości złotych ramkach do zdjęć. Posiadają również haczyki montażowe, które pozwalają zawiesić ramę zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej na ścianie.

Krystalicznie przezroczysta pleksi

Wszystkie złote ramki do zdjęć w naszej ofercie są wyposażone w wyjątkowo grubą pleksiglas. W momencie dostawy z każdej strony szkła znajduje się ochronny plastik, który chroni przed brudem i zarysowaniami. Pamiętaj, aby usunąć plastikową osłonę przed zawieszeniem złotej ramki do zdjęć na ścianie.

Nasze złote ramki do zdjęć

  • Wysoka jakość
  • Krystalicznie przezroczysta pleksi
  • Cienki profil
  • Rozmiar (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Montaż poziomy i pionowy