Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Inteligentny haczyk na zdjęcia

Inteligentny haczyk na zdjęcia

Bold Picture Hook to opracowany w Szwecji produkt odpowiedni do wszystkich rodzajów ramek do zdjęć i ścian przeznaczonych do obrazów i zdjęć. Unikalny design daje niesamowitą elastyczność i sprawia, że ​​obrazy można szybko i łatwo zawiesić, nawet na ścianach wykonanych z naprawdę twardych materiałów. Wszystko czego potrzebujesz to młotek, żadne inne bardziej zaawansowane narzędzia.

BOLD Picture hook

Korzyści z BOLD hakiem na zdjęcia:

  • Nadaje się do wszystkich rodzajów ram i ścian
  • Super szybki montaż
  • Nie trzeba wkręcać, podłączać ani wiercić
  • Pozostawia minimalne ślady na ścianie

 

Obejrzyj film o produkcie Bold Picture Hook – Kliknij tutaj!

 

Mocuje się do wszystkich rodzajów ścian
Każdy haczyk do zdjęć ma oszlifowane stalowe gwoździe, które można łatwo wbić w beton, drewno lub tynk przy użyciu tylko standardowego młotka. Właściwości gwoździ stalowych sprawiają, że hak może być stosowany nawet tam, gdzie zwykłe gwoździe nie wystarczają, na przykład w ścianach z twardego betonu. Ponadto gwoździe o grubości nie większej niż 1,2 mm pozostawiają na ścianie minimalne ślady. Pozwala to uniknąć dużych otworów na śruby lub uszkodzeń, które należy naprawić w dniu, w którym nadejdzie czas przeniesienia obrazu.

Bold Picture hook Mocuje się do wszystkich rodzajów ścian

Mocuje się do wszystkich rodzajów ścian

Pasuje do wszystkich rodzajów ramek
Istnieją tysiące odmian ramek, ale Bold Picture Hook pasuje do większości z nich. W zależności od projektu i rozmiaru ramy możesz zawiesić obraz na haku Bold Picture Hook bezpośrednio na ramie, korzystając z istniejących wsporników ramy, jeśli są dostępne, lub za pomocą drutu do obrazów. Wspornik półki haczyka do zdjęć pasuje do większości wsporników ram, a optymalna głębokość haczyka oznacza, że ​​rama wisi dokładnie na ścianie bez żadnych szczelin po bokach.

Łatwy w montażu
Dzięki Bold Picture Hook nie ma potrzeby wkręcania, używania kołków ani wstępnego wiercenia. Zawieszenie obrazu na ścianie zajmuje nie więcej niż kilka sekund. Ściany betonowe są zwykle najtrudniejsze do powieszenia obrazów, ale dzięki Bold Hook nawet te mogą być wykonane przy użyciu młotka, nawet przez najbardziej początkującego instalatora.

Unikalne właściwości
Haczyk Bold Picture jest wykonany z wysoce odpornego na uderzenia, ale elastycznego tworzywa termoplastycznego o właściwościach, które pozwalają mu wytrzymać duże obciążenia bez pękania. Szlifowane stalowe gwoździe przytwierdzają się do wszystkich popularnych rodzajów ścian, z wyjątkiem szkła i płytek, a konstrukcja haka na zdjęcia zapewnia, że ​​będzie on mocno wisiał na ścianie nawet przy dużym obciążeniu. Z przodu Bold Hook posiada wspornik, podwyższenie haka, ze skalą miary w centymetrach i calach ułatwiającą regulację pozycji podczas montażu. Niewielkie wgłębienia z boku haka ułatwiają dostanie się od tyłu i ponowne zdjęcie go ze ściany.

 

Bold Haczyk

Bold Haczyk


Kupuj tutaj