Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Udekoruj swój dom plakatami

Udekoruj swój dom plakatami

Po pomalowaniu ścian, zamontowaniu mebli i oświetlenia, a także dywanów i zasłon, czas na udekorowanie detalami. Ustawienie stylu pokoju za pomocą plakatów i obrazów w ramkach jest łatwym i niedrogim sposobem na dodanie ostatniego szlifu, który podniesie ogólny wygląd pomieszczenia na niesamowity, wyższy poziom. Oto lista naszych wskazówek dotyczących inteligentnej stylizacji wnętrz:

1. Zbuduj galerię ścienną
Zbudowanie galerii ściennej to łatwy i niedrogi sposób na wystylizowanie całego pomieszczenia. Ściany galerii mogą być duże lub małe w zależności od pomieszczenia i przestrzeni, ale łączy je to, że wnoszą do pomieszczeń nowe życie. Co więcej, możliwości tworzenia osobistej mieszanki stylów są praktycznie nieograniczone! Za pomocą małych, prostych środków możesz szybko zmienić pustą, nudną przestrzeń na ścianie w piękną i osobistą kolekcję dzieł sztuki.

2. Skorzystaj z pięknych okien
Nie musisz stawiać doniczek i lampy w oknie. Chociaż plakaty zazwyczaj wiesza się na ścianie, czasami można pomyśleć nieszablonowo i umieścić ramkę z plakatami opartą o ścianę obok okna, albo umieścić ramkę ze zdjęciem na parapecie. Połącz je z innymi ładnymi przedmiotami dekoracyjnymi!

3. Pozwól na interakcję koloru i kształtu
Stwórz imponującą kolekcję sztuki, która wchodzi w interakcję z otoczeniem. Buduj galerię ścienną w stonowanych kolorach. Stwórz moodboard z kilku wybranych kolorów, które zaczerpniesz z mebli i ścian. Wykorzystaj je jako punkt wyjściowy przy wyborze plakatów, takich jak beż i czerń. Są one zarówno skuteczne, jak i harmonizujące – i niesamowicie stylowe!

4. Wybierz spójny motyw
Stylowym sposobem na stworzenie współpracującej ze sobą ściany plakatów jest wybranie plakatów o wspólnym motywie, wybranej kategorii, temacie lub stylu. Wspólnym tematem może być natura, wspólnym tematem może być miłość, a powszechnym stylem może być styl abstrakcyjny lub minimalistyczny.

5. Udekoruj czarno-białymi plakatami
Czarno-białe plakaty można łatwo łączyć z niemal każdym stylem i kolorem. Ułatwia to znalezienie plakatów, które pasują do koloru ściany, mebli lub innych plakatów, niezależnie od tego, od czego zaczynasz. Połącz czarno-białe plakaty na całej ścianie lub użyj czarno-białych plakatów, które odrywają się w połączeniu z innymi kolorowymi plakatami.

6. Znajdź zewnętrzne źródła inspiracji
Kto nie lubi surfować po stronach internetowych, patrząc na mieszkania i domy? Te strony to nie tylko strony kupna i sprzedaży, ale także świetne źródło inspiracji do własnego projektu wnętrza. Zrób zrzut ekranu i zapisz zdjęcia, gdy pojawią się stylowe detale wnętrza, które lubisz, sprytne rozwiązania, których możesz użyć we własnym domu lub kombinacje kolorów, które lubisz i możesz sobie wyobrazić użycie we własnym domu w dniu, w którym zdecydujesz się odmalować.