Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Sortowanie
Użyj filtra
Plakaty dla dzieci Plakaty
GALLERIX KIDS
Tablice dla dzieci

Plakaty dla dzieci

Plakaty do pokoju dziecięcego. Nasza kolekcja plakatów do pokoju dziecięcego ma oczarowywać i inspirować zarówno młodych, jak i starszych. Zabawność tych nadruków, często zarówno edukacyjnych, jak i stylowych, pozwala tworzyć modne dziecięce pokoje pełne radości i inspiracji.

Plakaty dla dzieci


Plakaty do pokoju dziecięcego

W Gallerix znajdziesz online szeroką gamę dziecięcych obrazów. Mamy wiele uroczych obrazów i plakatów dla dzieci w różnych stylach. Plakaty dla małych dzieci i plakaty dla starszych dzieci, od najmniejszych niemowląt po nastolatki. Plakaty dla dzieci z zabawnymi motywami to bezpieczny wybór podczas dekoracji dziecięcego pokoju. Wśród naszych popularnych obrazów dla dzieci znajdziesz „Batman”, „Kot i motyl”, „Teddy Moon”, „Różowe balony”, „Hakuna Matata”, „Kocham cię na księżyc i z powrotem” i wiele innych. Stwórz zabawną ścianę artystyczną, łącząc kilka różnych obrazów dla dzieci.

Udekoruj sztuką pokój dzieci

Pokój Twojego dziecka powinien być wypełniony zabawą i miłością. Plakaty dla dzieci to świetny sposób na stworzenie zabawnego, uroczego i osobistego stylu w dziecięcym pokoju. Mamy piękne obrazy dziecięce w wielu stylach i piękne plakaty dziecięce na każdy gust. Od jasnego, przytulnego pokoju dziecinnego po kolorowy, chłodny pokój nastolatka. Świetnym i tanim sposobem na aktualizację pokoju jest ciągłe zmienianie grafiki w swoich ramkach. Co tydzień publikujemy nowe motywy, dzięki którym będziesz na bieżąco.

Zabawne i kolorowe obrazy dla dzieci

Odważ się dodać odrobinę koloru ścianom w pokoju dziecięcym za pomocą zabawnych i kolorowych plakatów dla dzieci. Zachęcaj zarówno do zabawy, jak i nauki za pomocą dziecięcych obrazów zwierząt, znanych postaci lub pomysłowych motywów kosmicznych. Opraw obrazy swoich dzieci za pomocą jednej z naszych pięknych ramek w kolorze czarnym, białym lub litym dębie. Wszystkie nasze plakaty i ramki dla dzieci są dostępne w rozmiarach 21x30, 30x40, 50x70 i 70x100 cm. Obraz dla dzieci to także świetny prezent dla przyjaciela lub członka rodziny.

Obrazy dla dzieci do nauki edukacyjnej

Dzięki naszym obrazom dla dzieci z serii „Dowiedz się więcej o”, Twoje dzieci rozpoczną proces uczenia się, gdy Ty będziesz dekorować ściany. Odkryj nasze obrazy ze zwierzętami dla dzieci „Zwierzęta na farmie”, „Zwierzęta w morzu”, „Zwierzęta w dżungli”, „Zwierzęta w Afryce” czy „Zwierzęta w lesie”. Twoje dziecko nauczy się rozpoznawać kształty różnych zwierząt, gdzie żyją i jak się nazywają. Starsze dzieci również nauczą się czytać i poznają ortografię, ponieważ imiona wszystkich zwierząt są napisane na plakatach. Istnieją również inne edukacyjne obrazy dziecięce, takie jak „Dowiedz się więcej o alfabecie” i „Dowiedz się więcej o liczbach”. Ładne, zabawne i zabawne plakaty dla dzieci!