Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Sortowanie
Użyj filtra
Fotograficzny Plakaty
Zbieramy to, co najlepsze w sztuce
Plakaty ze zdjęciami

Fotograficzny

W Gallerix oferujemy szeroki wybór odbitek fotograficznych. Plakaty ze sztuką fotograficzną to ponadczasowy klasyk, w którym skupia się na pracy fotografa. Niezależnie od tego, czy jest to zdjęcie natury, portret, widok miasta czy zdjęcie zwierząt, to zdolność fotografa do uchwycenia tego wyjątkowego momentu tworzy to, co nazywamy fotografią. A żadna ściana galerii nie jest kompletna bez sztuki fotograficznej.

Plakaty ze zdjęciami artystycznymi


Plakaty ze sztuką fotograficzną

Sztuka fotograficzna, zwana także fotografią, to jedna z naszych największych i najpopularniejszych kategorii plakatów. Photo art to piękne zdjęcia wykonane przez fotografów, w których motyw jest wyjątkowy i przekazuje określone uczucie, które dotyka widza w sposób, w jaki nie jest to normalne zdjęcie. Photo art to w zasadzie zwykła fotografia, ale gdzie kontrast, szczegóły, głębia ostrości, niuanse, nasycenie, kąty, ekspresja i motyw razem sprawiają, że obraz jest wyjątkowy i unosi go ponad zwykłe zdjęcie, czyniąc go sztuką. To, co naprawdę należy uznać za sztukę fotograficzną, jest tematem szeroko dyskutowanym w wielu kręgach artystycznych. Wielu artystów uważa, że ​​powinna istnieć definicja tego, co sprawia, że ​​zdjęcie jest piękne, zanim będzie można je nazwać sztuką fotograficzną.

Sztuka fotograficzna jako forma sztuki

W ciągu ostatnich kilku lat sztuka fotograficzna stała się ogromnym trendem dekoratorskim i duża część wyjaśnienia, dlaczego koncepcja sztuki fotograficznej jest niezwykle szeroka. Plakaty fotograficzne, czyli sztuka fotograficzna, to wszystko, od pięknych krajobrazów i fotografii zwierząt po szczegółowe zbliżenia kwiatów i roślin, czy portrety fotograficzne, zdjęcia architektury i zdjęcia w wyjątkowym otoczeniu. Pierwsze kolorowe zdjęcie na świecie zostało zrobione przez Jamesa Clerka Maxwella w 1861 roku, ale fotografia jako sztuka zaczęła się rozwijać dopiero w 1900, kiedy zarówno fotografia artystyczna, jak i dokumentalna zostały zaakceptowane w zachodnim świecie sztuki. Wraz z rozwojem technik fotograficznych rosły również możliwości w fotografii artystycznej.

Czarno-białe zdjęcia artystyczne

Plakaty z czarno-białą fotografią to ponadczasowy trend w aranżacji wnętrz. Czarno-białe zdjęcia pasują do większości domów, a czarno-białe zdjęcia można łatwo połączyć z plakatami z innych kategorii i plakatami kolorowymi. To sprawia, że ​​znajdują się na każdej modnej ścianie artystycznej. Połącz plakaty fotograficzne z jednym z naszych plakatów z tablicami tekstowymi, aby stworzyć kontrast i nadać swojej ścianie artystycznej równowagę.

Opraw swoje zdjęcie w ramkę

Wszystkie nasze plakaty ze zdjęciami drukujemy na papierze matowym o gramaturze 200 gram najwyższej jakości. Nasze plakaty fotograficzne dostępne są w rozmiarach 21x30, 30x40, 50x70 i 70x100 cm. Połącz je z naszymi stylowymi drewnianymi ramkami plakatowymi, dostępnymi w kolorze czarnym, białym lub litym dębie.