Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Sortowanie
Użyj filtra
Grafika Plakaty
Zbieramy to, co najlepsze w sztuce
Plakaty graficzne

Grafika

Nasza kolekcja plakatów graficznych odzwierciedla nowoczesny, minimalistyczny trend w aranżacji wnętrz. W tej kategorii typografia, geometria, kolor i forma spotykają się w symbiozie, która razem tworzy to, co nazywamy projektowaniem graficznym. Nasze plakaty graficzne można łączyć ze zdjęciami i nadrukami tekstowymi, które można powiesić w parach lub jako część większej ściany galerii.

Plakaty graficzne


Plakaty z grafiką

W naszej kolekcji plakatów graficznych można znaleźć motywy, w których typografia, geometria, kolor i forma razem tworzą podstawę dla tego, co nazywamy grafiką. W kategorii Grafika wymieniamy plakaty wykonane zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych domów, często z ilustracjami, geometrycznymi symbolami i graficznymi kształtami. Nasze plakaty graficzne mają wyraźne, często proste, wyraziste motywy, które wyjątkowo dobrze sprawdzają się w większych formatach.

Projekt graficzny

Projektowanie graficzne to rodzaj sztuki, w którym jest dużo miejsca na kreatywność, mimo że niektóre z najlepszych i najciekawszych motywów są często proste w projektowaniu, ale wyraziste w swoim przekazie. Nasze plakaty graficzne można powiesić zarówno pojedynczo, jak i jako część większej ściany artystycznej. Odważ się używać plakatów graficznych w dużych formatach w połączeniu z mniejszymi plakatami z innych kategorii.

Opraw swoją grafikę w ramę

Ładnie opraw swoje plakaty graficzne za pomocą jednej z naszych wysokiej jakości ram. Wybierz jedną z naszych ram w kolorze czarnym lub białym z podwójnym wykończeniem lub naszą ramę z litego dębu. Wszystkie nasze ramy są dostarczane z bardzo grubą, krystalicznie przezroczystą pleksi. Zarówno nasze plakaty graficzne, jak i dopasowane ramki są dostępne w rozmiarach 21x30, 30x40, 50x70 i 70x100 cm.