Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Sortowanie
Użyj filtra
Plakaty natura Plakaty
Zbieramy to, co najlepsze w sztuce
Natura w Twoim domu

Plakaty natura

Powitaj naturę w swoim domu. Chociaż czasami zapominamy, to natura jako pierwsza dała nam życie i być może dlatego czasami nazywamy ją Matką Naturą. Ale pomimo naszej bliskości, natura jest dziś prawie pogrzebana w większości obszarów metropolitalnych. W takich miejscach jest tu i ówdzie park, który przypomina nam o naszych korzeniach. Miasta mają wiele dobrych stron, ale piękne, naturalne widoki z pewnością do nich nie należą. Jednym z naszych celów w Gallerix jest pomoc w naśladowaniu emocji związanych z oglądaniem wspaniałych panoram świata przyrody bez konieczności wychodzenia z intensywnego życia. Mamy widoki ze szczytów gór, a także widoki z podnóży, co pozwoli spojrzeć w dół na połacie lasów i z ziemi na wysokie góry. Wpuść trochę świeżego powietrza i promieni słonecznych do swojego domu dzięki naszym plakatom przyrodniczym, ale nie zapomnij też od czasu do czasu odwiedzać naturę.

Plakaty ze zdjęciami natury


Plakaty z motywami natury

Witamy w naturze. Niezwykłe motywy natury z pięknymi widokami na krajobraz, wysokie góry, jeziora, pola, zielone lasy i błękitne falujące morza tworzą w Twoim wnętrzu pewien spokój. Dzięki plakatom natury możesz stworzyć żywą i przytulną atmosferę, która sprawi, że Twój dom stanie się harmonijnym i wygodnym miejscem. Naturalne i przyjemne kolory lasów, morza, plaż i pól wywołują spokojne i pozytywne wrażenie, które może wywołać tylko fotografia przyrodnicza.

Plakaty natury na ścianach

Nasza kolekcja plakatów natury ma coś dla każdego stylu wnętrza. Plakaty z naturą od dawna należą do naszych najpopularniejszych plakatów i mamy szeroki wybór. Plakaty z motywami natury dobrze komponują się we wszystkich pomieszczeniach w Twoim domu, ale w sypialni i salonie dają wyjątkowe uczucie ciepła. Zaproś naturę do swojego domu i pozwól jej zawładnąć Twoimi ścianami! Mamy motywy przyrodnicze zarówno w kolorze, jak i w czerni i bieli. Są świetne same w sobie, jako idealne pary, a nawet jako część większej ściany artystycznej.

Udekoruj kolorami natury

Aby uzyskać idealne wrażenie w wystroju wnętrza, często chodzi o stworzenie zarówno kontrastu, jak i równowagi, ale przede wszystkim o dobre dopasowanie różnych części wnętrza. Jeśli chcesz stworzyć ładną ścianę artystyczną z plakatami natury, zacznij od plakatu natury, który najbardziej Ci się podoba, zdobądź go w większym formacie, na przykład 50x70. Następnym krokiem jest wybranie kilku mniejszych plakatów, które mają pasujące kolory. Wkrótce zobaczysz idealną równowagę na swojej ścianie artystycznej i że te różne motywy pasują do siebie i tworzą piękny obraz.

Wysokiej jakości papier plakatowy

Nasze plakaty natury są drukowane na papierze premium o grubości 200 gramów i pięknym matowym wykończeniu. Połącz swój plakat natury z jedną z naszych wspaniałych, wysokiej jakości ramek. Nasze ramy wykonane są wyłącznie z materiałów drewnianych i są dostępne w kolorze czarnym, białym i dębowym. Nieustannie aktualizujemy nasz asortyment plakatów przyrodniczych i co tydzień wprowadzamy nowe motywy. W Gallerix znajdziesz plakaty natury na każdy gust i styl.