Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Sortowanie
Użyj filtra
Plakaty botaniczne Plakaty
Zbieramy to, co najlepsze w sztuce
Kwiaty i rośliny

Plakaty botaniczne

Słowo botanika pochodzi od greckiego słowa botanikos, które z kolei pochodzi po prostu od słowa botanē, oznaczającego ‘roślinę’. Może się to wydawać zbędną ciekawostką, ale w rzeczywistości sugeruje, że botanika, jaką znamy dzisiaj, szeroka i wszechstronna dziedzina nauki, była już aktywna w starożytnej Grecji. Zaczęło się od Teofrasta, którego dziś uważamy za ojca nauk botanicznych. Ponad 2000 lat później wszystkie liczne tajemnice roślin wciąż nie zostały całkowicie odkryte. Zabawne może być myślenie, że istnieją ludzie, którzy pasjonują się roślinami, ale nie ma na świecie niczego, co nie okazuje się niewiarygodnie złożone i interesujące przy bliższym przyjrzeniu się. To jeden z powodów, dla których uwielbiamy postrzegać botanikę jako przedmiot makrofotografii. Żywe rośliny mogą mieć wiele zalet w porównaniu z fotografowanymi i oprawionymi w ramki, ale istnieje specjalny rodzaj obrazu, który odsłania je w sposób, którego nie potrafi gołym okiem. Zapoznaj się z naszą kolekcją plakatów o tematyce botanicznej, aby zobaczyć, co mamy na myśli.

Plakaty botaniczne z kwiatami i roślinami


Plakaty roślinne i botaniczne

Mamy duży wybór plakatów botanicznych do odkrycia. W tej kategorii znajdziesz plakaty z suszonymi roślinami, plakaty z zielonymi liśćmi, plakaty z kwiatami oraz plakaty z kaktusami. Mamy wszystko, od kolorowych obrazów pejzaży po stylowe ilustracje roślinne. Szczególnie popularne są nasze plakaty z różami, eukaliptusami, liśćmi bananowca i palmami. W naszej wyjątkowej kolekcji kwiecistych plakatów i motywów botanicznych znajdzie się coś dla każdego gustu i stylu, który wzniesie wystrój Twojego domu na nowy poziom.

Plakaty z liśćmi i suszonymi roślinami

Plakaty z suszonymi roślinami i zielonymi liśćmi to jedne z naszych ulubionych bestsellerów. Pasują do każdego rodzaju wystroju i często świetnie sprawdzają się same, jako „para idealna” lub nawet razem z innymi plakatami na większej ścianie artystycznej. Plakaty z suszonymi roślinami, często w brązowych i beżowych paletach, nadają naturalny i surowy wygląd, który dobrze pasuje do domu o skandynawskim stylu. Plakaty z zielonymi liśćmi ładnie prezentują się w połączeniu z naturalnie zielonymi kolorami żywych roślin w Twoim domu.

Plakaty z kwiatami

Niech Twoje kwiaty kwitną przez cały rok! Plakaty z kwiatami występują w najróżniejszych odmianach i kombinacjach kolorystycznych. Łączą je piękne kształty, bogate w detale i piękne kolory. Mamy duży wybór plakatów z kwiatami i motywami stworzonymi specjalnie do pracy o różnych porach roku.

Udekoruj roślinami

Ozdabianie motywami botanicznymi jest oczywiste. Plakaty botaniczne to jedna z naszych najpopularniejszych kategorii, a plakaty z kwiatami, plakaty z suszonymi roślinami i plakaty z zielonymi liśćmi zawsze znajdują się na naszych top listach bestsellerów i modnej sztuki. Żadna ściana artystyczna nie jest kompletna bez plakatów z kwiatami i plakatów z roślinami. Opraw swoje plakaty w jedną z naszych wysokiej jakości ramek artystycznych w kolorze czarnym, białym lub dębowym. Zarówno ramki, jak i plakaty są dostępne w rozmiarach 21x30, 30x40, 50x70 i 70x100 cm.