Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Sortowanie
Użyj filtra
Miasta i architektura Plakaty
Zbieramy to, co najlepsze w sztuce
Z Paryża do Nowego Jorku

Miasta i architektura

Większość ludzi ma swoje ulubione miasto. Niezależnie od tego, czy jest to miejsce, które odwiedziliśmy osobiście, czy tylko wiemy ze zdjęć i pogłosek, zwykle jest przynajmniej jedno miejsce, które jest bliskie naszym sercom. Sztokholm, Rzym, Londyn, Paryż, Berlin, Tokio, Nowy Jork, Los Angeles i inne wspaniałe miasta czekają na Ciebie w naszej galerii. Uzyskaj okno na swoje ulubione miasto, oprawiając jeden z naszych plakatów i zawieszając go na ścianie.

Plakaty z miastami i architekturą


Plakaty ze znanymi miastami

Najbardziej ponadczasowym klasykiem plakatów w kategorii Miasta i Architektura jest bez wątpienia plakat Nowy Jork z czarno-białym zdjęciem Manhattanu. Na środku Manhattanu stoi Empire State Building, którego berło spowija lekka mgła. Kiedy Empire State Building został ukończony w 1931 roku, był to najwyższy budynek na świecie, rekord, który nie miał sobie równych przez całe 39 lat. Od dziesięcioleci plakat z Nowego Jorku był częścią domów na całym świecie i równie długo poruszał i fascynował ludzi. To prawdziwy plakatowy klasyk, który dominuje, mimo że przez lata układ był nieco unowocześniany. Innym klasykiem z tej samej serii jest plakat na paryskiej wieży Eiffla, również czarno-biały. Te bestsellery i ulubione wśród klasycznych plakatów są podstawą tego, jak powinny wyglądać plakaty w tej kategorii.

Miasta i architektura na całym świecie

Posiadamy szeroką gamę plakatów w kategorii Miasta i Architektura. Nasza seria plakatów z ponadczasowymi klasykami i czarno-białymi fotografiami, takimi jak Nowy Jork i Paryż, poszerzyła się o piękne miasta, takie jak Miami, Los Angeles, San Francisco, Kopenhaga, Berlin i Londyn. Posiadamy również dużą kolekcję kolorowych i czarno-białych plakatów fotograficznych z innych ładnych miejsc na świecie. Wiele znanych budynków jest również dostępnych jako ilustracje w tej kategorii.

Plakaty z piękną architekturą

Łatwo zrozumieć, dlaczego fotografów kusi fotografowanie pięknych, słynnych budynków. Zebraliśmy piękne zdjęcia architektury z każdego zakątka świata. Niesamowite kształty, niepowtarzalne wzory, kreatywne konstrukcje i cudowne kolory. Architektura zachwyca i doskonale sprawdza się jako plakaty fotograficzne. Dlatego używamy tych obrazów również w naszych wnętrzach, aby stworzyć życie i kontrast na naszych ścianach. Mamy piękne plakaty ze zdjęciami spiralnych schodów, dzieł sztuki, słynnych budynków, metra, stacji kolejowych, mostów, dróg i wielu innych. Znajdź swoje ulubione w Gallerix.