Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Sortowanie
Użyj filtra
Sekcja Premium
Zbieramy to, co najlepsze w sztuce
Staranny dobór sztuki

Sekcja Premium

Być współczesnym dzisiaj, to przyjąć ten wszechobecny trend i podążać za strumieniem języka wizualnego, którego zmysłowa bezpośredniość wpływa na znaczną część naszego życia. Decydując się na ozdobienie ścian plakatami, możesz twórczo zaangażować się w ten bardziej ogólny, wszechobecny sposób ekspresji. Sekcja Premium to nasza najbardziej ekskluzywna kategoria, w której znajduje się staranny wybór plakatów autorstwa ilustratorów, artystów, fotografów i projektantów. Plakaty z napisem „Sekcja Premium” są starannie dobierane pod kątem świadomego projektu i niepowtarzalnego wyrazu.

Sekcja Premium


Wyjątkowa i modna sztuka

Sekcja Premium to nasza najbardziej ekskluzywna kategoria plakatów. Ta kategoria obejmuje wybrane prace znanych ilustratorów, artystów, fotografów i projektantów. Wszystkie te plakaty są starannie dobierane ze względu na ich niepowtarzalny styl, wysoką jakość i świadomy projekt.

Papier wysokiej jakości

Wszystkie nasze plakaty drukujemy na najwyższej jakości papierze matowym 200 gram. Naszym dostawcą jest francuski producent papieru Clairefontaine. Papier posiada certyfikat środowiskowy FSC, a produkcja jest oznaczona etykietą Swan / EU Ecolabel dla czystszej produkcji i zapewnienia zrównoważonego leśnictwa.