Dziś do 30% zniżki na plakaty.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Sortowanie
Użyj filtra
Zbieramy to, co najlepsze w sztuce
Staranny dobór sztuki

Sekcja Premium

Być współczesnym dzisiaj, to przyjąć ten wszechobecny trend i podążać za strumieniem języka wizualnego, którego zmysłowa bezpośredniość wpływa na znaczną część naszego życia. Decydując się na ozdobienie ścian plakatami, możesz twórczo zaangażować się w ten bardziej ogólny, wszechobecny sposób ekspresji. Sekcja Premium to nasza najbardziej ekskluzywna kategoria, w której znajduje się staranny wybór plakatów autorstwa ilustratorów, artystów, fotografów i projektantów. Plakaty z napisem „Sekcja Premium” są starannie dobierane pod kątem świadomego projektu i niepowtarzalnego wyrazu.
Sekcja Premium

Wyjątkowa i modna sztuka

Sekcja Premium to nasza najbardziej ekskluzywna kategoria plakatów. Ta kategoria obejmuje wybrane prace znanych ilustratorów, artystów, fotografów i projektantów. Wszystkie te plakaty są starannie dobierane ze względu na ich niepowtarzalny styl, wysoką jakość i świadomy projekt.

Papier wysokiej jakości

Wszystkie nasze plakaty drukujemy na najwyższej jakości papierze matowym 200 gram. Naszym dostawcą jest francuski producent papieru Clairefontaine. Papier posiada certyfikat środowiskowy FSC, a produkcja jest oznaczona etykietą Swan / EU Ecolabel dla czystszej produkcji i zapewnienia zrównoważonego leśnictwa.

Nasi klienci mówią

Mette
2021-06-23
Wszystko super.

Wszystko Ok plakat piękny

Natalla
2021-06-22
Rewelacyjne plakaty

Bardzo zadowolony z obrazów. Łatwy w montażu.

Aleksandra
2021-06-22
Polecam

Wszystko zgodne z zamówieniem.

Lukasz
2021-06-21
Gallerix

Szybka wysyłka, jakoś wydruku dobra.