Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Sortowanie
Użyj filtra
Czarno-białe plakaty Plakaty
Zbieramy to, co najlepsze w sztuce
Zawsze nowoczesny

Czarno-białe plakaty

Czerń i biel to wieczny trend, który nigdy nie przestaje być aktualny. Nasza kolekcja plakatów w czerni i bieli oraz w skali szarości zawiera motywy, które są reprezentowane w kilku różnych kategoriach i stanowią doskonałą bazę dla Twojej ściany z obrazami. Czarno-białe wydruki plakatów można łatwo ze sobą łączyć, ale także łączyć z innymi plakatami w kolorze i z innych kategorii.

Czarno-białe plakaty


Czarno-białe plakaty i obrazy

W Gallerix można znaleźć duży wybór online czarno-białych plakatów i obrazów. Plakaty czarno-białe to nasza największa i najbardziej lubiana kategoria plakatów z wieloma uroczymi motywami. Zasadniczo reprezentowana jest tutaj każda inna kategoria, od sztuki fotograficznej i fotografii po tablice tekstowe, ilustracje i abstrakcje. Czarno-białe plakaty to stylowy i ponadczasowy klasyk, który pasuje do wszystkich domów i pomieszczeń. Czarno-białe plakaty można łatwo łączyć ze sobą oraz z innymi dekoracjami w Twoim domu.

Udekoruj czarno-białymi plakatami

Czarno-białe obrazy i wydruki idealnie pasują do praktycznie każdego pomieszczenia, od sypialni i przedpokoju po salon lub wejście. Ponieważ kategoria czarno-białe plakaty obejmuje większość motywów, łatwo jest znaleźć czarno-białe plakaty, które pasują do Twojego stylu. Jeśli Twój plakat ma wisieć sam, najlepiej jest zaopatrzyć się w większy format np. 50x70 lub 70x100 cm. Jeśli tworzysz ścianę artystyczną, możesz połączyć kilka różnych rozmiarów czarno-białych plakatów, a nawet dołączyć mniejsze rozmiary 21x30 i 30x40 cm. Połącz je najlepiej z ramkami w kolorze czarnym. W ten sposób zachowasz zgrabny wygląd i uzyskasz doskonałe poczucie kompletności na swojej ścianie artystycznej.

Ramy do czarno-białych plakatów

Nasze czarno-białe plakaty są dostępne w czterech różnych rozmiarach i formatach. 21x30, 30x40, 50x70 i 70x100 cm. Mamy czarno-białe plakaty w formacie pionowym i poziomym, wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada. Połącz swoje plakaty z jedną z naszych stylowych i wysokiej jakości ram. Nasze czarno-białe ramy mają podwójne wykończenie, które nadaje piękny i równomierny połysk. Posiadamy również stelaże z litego dębu. Wszystkie nasze ramy mają bardzo grubą, krystalicznie przezroczyste szkło akrylowe. Wszystkie są dostępne w dopasowanych rozmiarach pasujących do Twojego plakatu. Zamów czarno-białe plakaty w Gallerix!