Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Sortowanie
Użyj filtra
Vintage plakaty Plakaty
Zbieramy to, co najlepsze w sztuce
Vintage / Retro

Vintage plakaty

Nasza kolekcja plakatów Vintage zabierze Cię w podróż w czasie, gdzie przeszłość staje się teraźniejszością. Piękne kształty, kolory i style z przeszłości dają nam nostalgiczny nastrój, który wspaniale łączy się z nowoczesnym wnętrzem Twojego domu. Zainspiruj się!

Vintage plakaty


Vintage plakaty online

Dodaj styl retro do swojego domu i pamiętaj złote dni dzięki klasycznym plakatom w stylu vintage. Plakaty w stylu vintage to popularna kategoria z niesamowitą ilością zdjęć retro. Plakaty w stylu vintage przenoszą nas w czasy, które były bardziej związane z rodziną i optymizmem co do przyszłości i dają nam nostalgiczne i wzruszające uczucie. Zawieś te retro plakaty na ścianie w salonie, w korytarzu, sypialni, a może w biurze i ciesz się uczuciem z przeszłości.

Udekoruj plakatami w stylu vintage

Oferujemy szeroką gamę plakatów vintage z mnóstwem różnych inspirujących motywów retro do wyboru. Nasze plakaty w stylu vintage charakteryzują się balansem i kodowaniem kolorów, które oddają wrażenie dawnych czasów. Dzięki tym vintage plakatom możemy również spojrzeć wstecz na projekty, ubrania i fryzury z przeszłości. Zawieś swoje zabytkowe plakaty w salonie, przedpokoju, a może w sypialni.

Plakaty retro

Styl retro z plakatami retro na ścianach stał się ostatnio bardzo silnym trendem. Plakaty vintage i retro z piękną fotografią starego samochodu, kryształowych kieliszków, gramofonu, klasycznych rolek czy starego instrumentu stanowią idealne połączenie, nawet z nowoczesną galerią ścienną. Plakaty retro inspirowane wcześniejszymi trendami sprawiają, że wspominamy piękne stylizacje z dawnych czasów.

Historia starych plakatów

Słowo vintage pochodzi z łaciny i właściwie oznacza winobranie i odnosi się do wina wyprodukowanego w tym samym roku. Później znaczenie vintage zmieniło się na starszą, dobrą jakość lub rok produkcji. Dziś tym słowem często opisuje się ubrania, samochody, książki, muzykę i filmy. Dlatego niektóre z tych rzeczy są dość powszechnymi motywami na naszych starych plakatach.