Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Sortowanie
Użyj filtra
Plakaty artystyczne Plakaty
Zbieramy to, co najlepsze w sztuce
Znany artysta

Plakaty artystyczne

Na tej stronie zebraliśmy wszystkie nasze plakaty ze sztuką inspirowaną znanymi artystami. Znajdziesz tu obrazy i ilustracje inspirowane m.in. Paulem Klee, Claude Monet, Henri Matisse, Katsushika Hokusai czy Pablo Picasso.

Plakaty artystyczne


Kup plakaty artystyczne

Plakaty artystyczne można kupić na Gallerix.pl. W Gallerix znajdziesz duży wybór plakatów artystycznych z motywami inspirowanymi słynnymi artystami, takimi jak Henri Matisse, Pablo Picasso, Claude Monet, Paul Klee i William Morris. Plakaty artystyczne zapewniają przestrzeń do interpretacji w sposób, jakiego nie ma żadna inna kategoria plakatów, a plakat artystyczny ma unikalny wyraz, który sprawia, że ​​szczególnie nadaje się do powieszenia w dużym formacie. Nasze plakaty artystyczne są produkowane przez naszych własnych ilustratorów, ale także przez uznanych artystów i ilustratorów.

Plakaty artystyczne w różnych formatach

Nasze plakaty artystyczne są dostępne w czterech różnych rozmiarach. Największy format to 21x30, 30x40, 50x70 i 70x100 cm. Jeśli chcesz oprawić swój plakat, mamy wysokiej jakości ramki do zdjęć w kolorze czarnym, białym i dębowym. Wszystkie ramy dostarczane są z krystalicznie przezroczystą pleksi. Nasze plakaty artystyczne drukujemy na 200 gramowym matowym papierze najwyższej jakości z francuskiej papierni Clairefontaine. Papier posiada certyfikat środowiskowy FSC, a produkcja jest oznaczona etykietą Nordic Ecolabel.