Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Sortowanie
Użyj filtra
Japandi plakaty Plakaty
ZBIERAMY TO, CO NAJLEPSZE W SZTUCE
Japandi

Japandi plakaty

Japandi to nowoczesny styl projektowania wnętrz, który łączy japoński minimalizm i skandynawski design. Styl charakteryzuje się jasnymi, naturalnymi i ponadczasowymi motywami.

Japandi plakaty


Japandi

Odkryj Japandi, styl wnętrzarski wywodzący się z prostoty japońskiego minimalizmu i funkcjonalności skandynawskiego designu. Zainspiruj się obrazami stworzonymi przez jednych z największych malarzy sztuki japońskiej. Zrównoważone kolory, piękne ilustracje, naturalność i ponadczasowość to tylko niektóre elementy charakteryzujące styl projektowania wnętrz Japandi. Dzięki japandi uzyskasz to, co najlepsze w stylu japońskim i skandynawskim.

Co to jest Japandi?

Japandi to nowoczesny styl wnętrzarski, który łączy w sobie elegancję japońskiego minimalizmu z funkcjonalnością skandynawskiego designu. Styl charakteryzuje się jasnymi, naturalnymi i ponadczasowymi motywami. Jeśli chcesz kupić plakaty japandi, odwiedź stronę Gallerix.pl. W Gallerix znajdziesz duży wybór japońskich plakatów z motywami namalowanymi przez znanych japońskich artystów, takich jak Utagawa Kunisada, Hashiguchi Kiyoshi, Ohara Koson, Katsushika Hokusai czy Ogata Gekko.