Dziś do 30% rabatu na plakaty
Dotyczy zamówień o wartości ponad 149 zł.
Sekcja filtrów
Zamknij
Użyj filtra
Kolor
Orientacja
Sortowanie
Użyj filtra
Plakaty
Plakaty w Gallerix
Plakaty do wszystkich pomieszczeń

Plakaty

Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę plakatów, które zaspokoją każdy gust; od spokojnych, malowniczych krajobrazów i panoram po żywą lub abstrakcyjną sztukę. Zawsze śledzimy najnowsze trendy w aranżacji wnętrz i sztuce i co tydzień wprowadzamy nowości z wybranymi motywami. Zainspiruj się i odkryj najnowsze trendy. Zawsze oferujemy szybkie dostawy i niskie ceny. Witamy w Gallerixie.

Kup plakaty online


Kompletny asortyment plakatów online

W Gallerix znajdziesz pełną gamę plakatów online i coś dla wszystkich gustów i stylów dekoracji wnętrz. Łączymy to, co najlepsze w sztuce i designie, i udostępniamy je wszystkim. Modna sztuka i stylowe plakaty online nie muszą kosztować fortuny, wręcz przeciwnie. Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę grafik ściennych i niedrogich plakatów pasujących do wszystkich stylów; od spokojnych i wspaniałych motywów natury i imponujących projektów wielkomiejskich po kolorowe lub stonowane abstrakcyjne plakaty. Mimo różnorodności w naszych kolekcjach, u podstaw naszej inspiracji leży minimalizm i prostota stylu skandynawskiego. Niezależnie od tego, czy Twoje wnętrze jest ciemne i gęste, czy jasne z otwartą przestrzenią, nasz szeroki wybór dzieł sztuki jest gotowy, aby uzupełnić je wybranymi przez Ciebie motywami. Wybierz jeden z naszych motywów Nowy Skandynawski Design lub Nowoczesny Design lub z jednej z naszych kategorii, takich jak plakaty botaniczne, plakaty przyrodnicze, plakaty graficzne, fotoart, plakaty dla dzieci lub plakaty modowe.

Plakaty do każdego pokoju

Oferujemy szeroką gamę plakatów i grafik w przystępnej cenie, które wraz z wysokiej jakości ramkami do zdjęć pozwalają łączyć tylko taki rodzaj galerii ściennej, który pasuje do Twojego stylu. W Gallerix znajdziesz wiele modnych plakatów 2022. Znajdź swoje ulubione i dopasuj z różnych kategorii, aby stworzyć swoją wyjątkową galerię ścienną. Odwiedź nasz sklep z plakatami już dziś.

Stylowe plakaty

Oferujemy modne i stylowe plakaty na każdy gust, od geometrycznego minimalizmu i czarno-białej fotografii artystycznej po żywe i przyciągające wzrok plakaty ze zwierzętami i motywami natury. A może sprawdź stylowe plakaty z kategorii Miasta i Architektura z motywami takimi jak Plakat Nowy Jork, Plakat Paryż czy Plakat Stockholm. Wszystkie można łączyć z każdą z naszych ram w kolorze czarnym, białym lub litym dębie.

Bestsellery, Trendy i Nowe Plakaty

Bez względu na to, czy wiesz dokładnie, jakich plakatów szukasz, czy też szukasz tylko inspiracji, znalezienie tego, czego szukasz, powinno być łatwe. Dla Twojej wygody podzieliliśmy nasze plakaty na kategorie, top listy i motywy. Na liście Nowe Plakaty znajdziesz najnowsze produkty, w Bestsellerach nasze najpopularniejsze plakaty, a w Trendy Plakaty zobaczysz, co nasi projektanci i ilustratorzy uważają za najważniejsze motywy sezonu. Szukasz konkretnego motywu? Możesz wyszukiwać według nazwy, motywu i kategorii, a jeśli chcesz zobaczyć grafikę w określonym kolorze lub formacie (np. poziomym lub pionowym), możesz użyć filtra wyszukiwania.

Zamów plakaty online

Zamawiając w Gallerix otrzymujesz plakaty najwyższej jakości. Drukujemy na odpornym na starzenie się papierze 200 gram o matowym i ekskluzywnym wykończeniu. Papier pochodzi z francuskiej papierni Clairefontaine. Nasze plakaty dostępne są w czterech różnych rozmiarach:

  • 21x30 cm
  • 30x40 cm
  • 50x70 cm
  • 70x100 cm
Wysyłamy je w wyjątkowo wytrzymałych tubach i lakierowanych kartonach o wyjątkowo odpornej na wstrząsy jakości, aby zapewnić bezpieczne dostawy do Ciebie, klienta. Oferujemy również szybką dostawę. Wszystkie nasze przesyłki wysyłane są za pośrednictwem DHL. Kup swoje plakaty i ramki od nas w Gallerix.

Nasz papier

  • 200 gramów / m2
  • Gruby papier
  • Odporny na starzenie
  • Certyfikat środowiskowy FSC
Odpowiedzialność za środowisko naturalne

Decydując się na zakup u nas plakatów, bierzemy wspólną odpowiedzialność za środowisko i naszą naturę. Nasza drukarnia posiada certyfikat środowiskowy i certyfikat Nordic Swan Ecolabel na czystszą produkcję, a zużywana przez nas energia elektryczna pochodzi od lokalnych producentów. Za pośrednictwem organizacji OneTreePlanted sadzimy nowe drzewa, które między innymi oczyszczają powietrze, którym oddychamy i produkują nowy tlen. Za każde drzewko, którego używamy do produkcji naszych plakatów, sadzimy dwa nowe. W ten sposób zapewniliśmy zrównoważoną produkcję zarówno dziś, jak i w przyszłości.

Obsługa klienta

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych plakatów lub zamówienia, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zwykle odpowiadamy tego samego dnia i zawsze w ciągu 24 godzin w dni powszednie. Możesz skontaktować się z obsługą klienta przez e-mail lub wypełniając formularz na stronie internetowej.